3 zimní boty, které musíte mít v botníku

3 zimní boty, které musíte mít v botníku

Móda každou sezonu přináší na pulty obchodů nové a nové věci. Málokdy se nad věcmi pozastavíme, ale někdy nás skutečně nadchnou. Z aktuální zimní kolekce bychom mohli vypíchnout například velké množství svetrů s rolákem, kterých na pultech obchodů najdete vážně víc než dost, ale taky je nutné vypíchnout i množství bot, které se nyní nachází na pultech obchodů. Blíží se zima, což znamená, že se blíží i období kozaček, ale kozačky nejsou jediná zimní obuv, kterou bychom měli mít ve svém botníku. Pojďme se zaměřit na tři kousky, které bychom skutečně ve svém botníku neměli letošní zimu postrádat.

1) Kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jsou poměrně populární obuv, kterou jistě dobře znáte. Nosí se nejčastěji k šatům nebo k sukním – zkrátka tehdy, kdy vám jdou vidět nohy, konkrétně kdy jdou vidět punčocháče nebo silonky. Kozačky nad kolena nevypadají zrovna dobře v kombinaci s riflemi. Kromě toho to není obuv vhodná pro dívky malého vzrůstu, protože málokteré kozačky nad kolena mají podpatek, tudíž málokteré kozačky nad kolena nezmenšují postavu. Je nutné dodat i to, že je většinou najdeme ze semišového materiálu, což znamená, že se nehodí přímo do sněhu. Než však sníh napadne (nebo pokud žijete ve městě, kde je neustále břečka), tyto kozačky jsou rozhodně na místě. Bohužel je však často nenajdete vyteplené, což je škoda, ale na druhou stranu do nich dáte i tu nejteplejší ponožku.

2) Farmářky

Sice se v mnoha internetových magazínech dozvíte, že oblíbené boty jménem farmářky jsou už dávno „out“, není to tak úplně pravda. Tyto boty jsou skutečně vkusné, ovšem během podzimu se nenosily. Během zimy jsou však hojně nošené, proto se je nebojte opět koupit.

3) Klasické kozačky

A samozřejmě nesmíte ve svém zimním botníku postrádat klasické kozačky, které nás stoprocentně před tou nepříjemnou zimou ochrání. Ty najdeme vyteplené a vkusné, navíc se hodí naprosto ke všemu. Klasické kozačky jsou většinou do půli lýtek nebo těsně pod kolena.

You may also like...