Komiks móda

Komiksy, animáky a plast. To jsou trendy roku 2018

V letošním roce není na neutralitu a jednoduchost místo. Letošní rok se nese ve znamení extravagance a zajímavosti. Mezi aktuálními trendy najdeme nejen lesk a kovové barvičky, ale i mnoho jiného. Pokud sledujete dění v módním světě, nemusíme vám letošní módní trendy představovat. Jestliže jste ještě neměli čas projít novinky ve světě módy, přinášíme vám několik zásadních trendů, které letos musí oživit váš šatník.

Jak jsme zmínili, letos není ve vašem šatníku místo na neutralitu, jednoduchost a nudu. Nejlépe uděláte, když vyházíte všechny neutrální barvičky a nahradíte ji pestrostí, protože to je to, co se letos nosí. Kromě pestrosti zaujmete i s ledvinkami, což je jeden z mnoha kousků, které se vrací zpět do módy.

Plastová móda zasahuje

Pokud chodíte často nakupovat, určitě jste zaregistrovali pláštěnky či plastové kabelky nebo boty, které leží na pultech obchodů s oblečením. Nedivte se plastovému materiálu, právě ten letos udává styl. Jestli jste byli přítomni na pražském Fashion Weeku, musel jste stylovou plastovou módu zaregistrovat. Plastový prvek na sobě měla snad každá modelka či model, což jasně říká, že bez plastových kousků letos nebudete in.

Komiksy a animáky na scénu

Kromě plastů se opět můžeme vrátit do dětství, aniž by nás někdo odsuzoval. Ještě donedávna se animované či komiksové postavičky nacházeli jenom na dětském oblečení, ale nyní se přesunuly i na oblečení pro dospělé. Nejen, že si můžete koupit pyžama s oblíbenými animovanými postavičkami, ale nyní se animované postavičky dostaly i na šaty nebo kabelky či bundy. Už je jenom na vás, jakému kousku dáte přednost.

Unikátní kousky najdete v nabídce značky Karl, která je známá právě svými postavičkami, které sídlí nejen na kabelkách, ale i na botách. Pokud však nechcete za kousky značky Karl utrácet, navštivte klasické obchody s oblečením, kde o oblečení s animovanými postavičkami není nouze.

You may also like...