vesty

Vesty – které jsou „in“ a které patří do „out“ zóny?

Jarní dny přinášejí sice teplá odpoledne, ale za to opravdu sychravá a chladná rána. I když se druhé půlky dne nesou ve znamení vyšších teplot, nepodceňujte náchylnost ranních teplot. Ty vám totiž klidně mohou vykouzlit dobrou angínu. Dbejte proto na ranní oblékání. Raději si po ránu vezměte oblíbenou bundu nebo kabát, odpoledne ji lehce přehodíte přes ruku.

Co vás ovšem také dobře zahřeje a co si pak nemusíte sundávat, jsou vesty. Ty se staly v poslední době velmi oblíbené, a to převážně v jarním a podzimním období. Jelikož není ještě tak urputné horko a příliš zrádná zima, řadí se vesty do možností tzv. zlaté střední cesty. Jakou si ale vzít, to bývá věčná otázka převážně žen. Vyskytují se totiž dva druhy, které jsou velmi populární. Jedna skupina je v kurzu a ještě v něm chvilku zůstane, druhou byste nejradši měli hodit na internetové bazary a zbavit se jich.

1) Chlupaté vesty jasně vedou

Právě ta stylová skupina obsahuje chlupaté vesty. Především v zimě se staly hodně oblíbené, protože holt zahřejí, a to stoprocentně. Často je naleznete i s pásky kolem pasu, což vytvaruje vaši postavu. Sladíte ji skvěle jak s šaty, tak se sukní i k jiným druhům oblečení. K džínům vypadá taktéž famózně. Pokud se snažíte o elegantní dojem, zvolte pod vestu černý základ a masivní náhrdelník, který značně rozzáří vaše přednosti. Outfit s tímto božským kouskem můžete nosit jak do kina, tak do restaurací i na jiné významné události. Vždy budou dobrou volbou. na vrcholu stylových trendů totiž ještě chvilku zůstanou.

2) Péřové vesty okamžitě vypusťte z vašeho šatníku

To samé ale neplatí o oblíbených barevných péřových vestách. Často jsou i s kapucí, což vás sice ochrání před deštěm, ale k ničemu jinému platné nebudou. Nezeštíhlí vás, ani ji dobře nesladíte s dosavadním outfitem. Pod ni dáte maximálně mikinu, což ale nepůsobí vůbec stylovým dojmem.

You may also like...