Kabáty, které dominují letošnímu jaru. Už jste je ulovili?

Kabáty, které dominují letošnímu jaru. Už jste je ulovili?

Letošní jaro se nese ve znamení barev, ostatně takto se nese prakticky každé jaro, které k nám zavítá. Zatímco vloni vedly spíše pestřejší tóny barev, letošnímu jaru vévodí spíše pastelové barvy, které jsou méně výrazné, přesto jemné a elegantní. V případě, že jste se rozhodli svůj šatník zpestřit o typické jarní kousky, neměly by ve vašem šatníku chybět kabáty, které jsou opravdu nepostradatelné. Přece jenom během jara ještě není takové teplo, abyste mohli chodit jenom v tričku nebo nátělníku. Zejména během rán a večerů je poměrně chladno. Záchranou je tedy kabát, který si vybírejte podle aktuálních trendů.  

Každé jaro s sebou přináší zcela jiné kabáty, proto se podívejme na kabáty, které jsou hitem letošního jara. Určitě se zamilujete do nejednoho z nich, kterého pak rázem půjdete ulovit do nejbližšího obchodu.  

Kostkovaný kabát 

Pokud toužíte po takovém kousku, který je od pohledu nadčasový, měli byste vsadit na kostkovaný kabát, který si kupte raději ve světlejším odstínu. Pokud rádi vynikáte a chcete být opravdu vidět, doporučujeme vsadit na kontrastní barvičky.  

Trenčkoty v různých obměnách 

Vloni byly doslova hitem trenčkoty, které se nosily zejména v béžovém provedení. Jenže letos se jedná opět o obrovský hit, který byste si neměli nechat ujít. Letos si však trenčkot kupte v trochu jiné podobě, a sice vsaďte raději na semišové trenčkoty nebo na trenčkoty v koženém provedení. To je podle módních návrhářů naprosto in.  

Prošívané kabáty 

Podle odborníků na módu se letos nosí i prošívané kabáty, které jsou to nejlepší pro přechodné období, kdy chcete mít po ruce praktický, leč teplý kousek. Pokud přemýšlíte nad barevnějším kouskem, ideální je kabátek ve žlutém provedení, což je barva letošního jara, která vnese do šatníku sluníčko i během ošklivých dnů. 

You may also like...