Co bylo in a už není

Co bylo in a už není

Pokud sledujete svět módy, pak jistě víte, že se móda mění doslova každým dnem a každou nocí. Každé roční období s sebou nese nejrůznější kousky, které můžeme a nemusíme nosit, přece jenom zanedlouho odezní. V poslední době móda přinesla na pulty obchodů kousky, které moc dobře známe z osmdesátých, devadesátých let. Jedná se konkrétně o kousky, které třeba nosili naši rodičové, když byli mladí a když obráželi jednu diskotéku za druhou. Ostatně mnohé tyto retro kousky či kousky, které se těšily velkému comebacku, zase z módy odešly, aniž bychom si toho vůbec stačili všimnout.  

Abyste nenosili kousky, které už nejsou aktuálně in, prozraďme si, co bylo in a už není. Vyhněme si tím pádem kouskům, kvůli kterým bychom mohli sklidit ne zrovna sympatické hodnocení od módních kritiků.  

Už žádné sponečky do vlasů 

Není tomu tak dávno, co se do obchodů s módními doplňky dostaly po letech zase sponečky do vlasů, které na sobě nesly nejrůznější nápisy nebo také perly. S radostí je nosily ženy, kterým klidně bylo přes třicet. Jenže tato móda je naštěstí dávno pryč, této módě už doslova odzvonilo. Proto pokud takové sponečky někde máte schované, rovnou je vyhoďte nebo je schovejte do míst, kde je nikdo nikdy nenajde.  

Místo sponeček do vlasů do módy přišly velké barevné gumičky nebo čelenky, které nově mohou zdobit vaši bujnou hřívu.  

Odzvonilo i ledvinkám 

I když se na trhu můžete setkat s ledvinkami, pravdou je, že i těmto kouskům už dávno odzvonilo. Aktuálně vedou spíše kabelky, které mají jen úchyt do ruky. Při výběru takové kabelky se zajímejte především o zajímavý vzor, který je v tomto případě klíčový.  

Kromě jiného už odzvonilo i ošklivým teniskám, kterým se také jinak říkalo ugly shoes nebo tátovy boty. Ty nahradily klasické tenisky sportovnějšího stylu. 

You may also like...