Populární kostýmky

Kostýmky jsou obrovským trendem. Jak se změní v létě?

Jistě jste postřehli, že se do módy vrátil styl retro. Ten byl populární především v padesátých, šedesátých a sedmdesátých letech, část retro stylu se dostala i do devadesátých let. Od té doby retro styl utichl a zmizel z povrchu zemského. Ne však na dlouho. Nyní se všechny zajímavé kousky vrátily a opět sklízí jeden úspěch za druhým. Pokud patříte k lidem, kteří se zajímají o módu, moc dobře víte, že se vrátily nejen zvonové kalhoty, ale také batikovaná trička se zvonovými rukávy, ledvinky nebo oblíbené barevné teplákové soupravy. Tím největším hitem jsou však kostýmky, z nichž se jednomu zatočí hlava.

Kostýmky si oblíbily především ženy. Dají se koupit v mnoha zajímavých podobách. Nejčastěji se kupují v podobě vypasovaného saka, které je dlouhé až pod zadeček, a kalhot cigaretového střihu, které jsou doplněny vkusným páskem a lodičkami. K takovému dlouhému kostýmku je třeba nosit lodičky, protože pokud se tak nestane, nohy mohou působit kratším a plnějším dojmem.

Jelikož se však blíží léto, kostýmky se krapet změní. Je totiž jasné, že ženy se takových fenomenálních kousků jen tak nezbaví, a tak návrháři tento módní kousek krapet upravili. Jak? Prozradíme si dvě alternativy, které letos budou překvapivě vkusné.

Jsou libo volné kraťásky?

Hlavní částí kostýmku je samotné sako. To zůstane naprosto stejné, tedy vypasované a délkově až pod zadeček. Co se však během léta změní, bude spodní díl, který je vyroben ze stejného materiálu jako sako. To ostatně dělá kostým kostýmem.

Na pulty obchodů se již dostaly kostýmky v podobě sak a vkusných šortek. Šortky jsou zpravidla volné a většinou jsou se zavazováním v pase. Ojediněle jsou tyto kostýmky doplněny i o vestu.

Jsou libo pouzdrové sukně?

Pokud jste milovníkem spíše sukní než šortek a kalhot, také vás potěšíme. K sakům se totiž vyrábí i pouzdrové sukně, které však je třeba doladit o lodičky. Nižší boty lýtka zpevňují.

You may also like...