Jaké doplňky doslova povýší každý všední outfit?

Jaké doplňky doslova povýší každý všední outfit?

Připadá vám, že je váš šatník nudný, neutrální, bez nápadu? Připadá vám, že se každý den oblékáte stejně nudně jako včera nebo předevčírem? Pak je třeba na změnu. Respektive je třeba investovat do doplňků, které mohou váš outfit dokonale rozzářit a zlepšit. Pokud nevíte, jak na to, doporučíme vám několik doplňků, s nimiž jednoznačně zaujmete a s nimiž žádný outfit nebude nudný, naopak bude i ten nejvíce všední outfit zpestřen a doladěn.  

Už máte svou barevnou kabelku? 

Mít neutrální kabelky, to je sice skvělé, ale všední outfity černé nebo hnědé kabelky nijak nepovýší a ani je nijak nezmění. Potřebujeme tuto nevšednost rozbít, a to jde například tak, že se rozhodnete koupit si barevnou kabelku. Barevné kabelky jsou nyní velice in, hlavně ať jsou malé a přes rameno. Nebojte se vůbec pestrých barev, červená, žlutá nebo klidně modrá kabelka je to, co váš outfit dotáhne k naprosté dokonalosti.  

Navíc pokud jsou kabelky kulaté, pak máte vyhráno! Kulaté kabelky jsou aktuálně obrovským hitem ve světě módy, také jsou k dostání v mnoha barevných provedeních. Jak jsme zmínili, vezměte si takovou, která je výrazně barevná a která tedy na první pohled zaujme.  

Už máte své trendy ugly shoes? 

Trendy ugly shoes neboli také tátovy boty – to lze označit za hit letošního léta. Ovšem o tomto kousku, který hlásí svůj comeback, lze říct, že rozděluje společnost jako ledvinky, a to na ty, kteří je milují, a na ty, kteří je milovat nikdy nebudou.  

Trendy ugly shoes jsou však potěšením pro ženy menšího vzrůstu. Jsou totiž vyšší, tudíž je opticky také zvýší.  

Kapitánka na hlavu 

I v létě se kupodivu budou nosit čepice, tedy v tomto případě konkrétně kapitánky, které se nám ve světě módy opravdu velice ujaly. Nemůžeme se ostatně divit, vždyť jsou velice stylové a zároveň elegantní! 

You may also like...