Co nám nyní v šatníku nesmí chybět?

Co nám nyní v šatníku nesmí chybět?

Každým rokem bychom se při přechodu z jednoho ročního období do druhého měli zajímat o to, co se nosí. Přece jen se móda neustále mění a z našeho šatníku se věcí vyhazují, ale na druhou stranu také v našem šatníku věci přibývají. Pokud patříte k lidem, kteří se o módu zajímají jednou za čas, a to zrovna právě nyní, prozradíme vám, co by vám nyní v šatníku rozhodně nemělo chybět, jelikož je to zrovna in. Nezapomeňte, všechno nyní vynosíte, i když se to možná nezdá! 

Bílé tričko 

Bílé jednoduché tričko, to je dnes základem každého šatníku. Sice bílá trička byla základem pravděpodobně vždycky, nyní jsou opravdu nepostradatelná, a to proto, že je lze kombinovat a tisíc různých způsobů. Lze také konstatovat, že bílé tričko nyní do módy vstoupilo i proto, že se do módy vrhnula vlna z devadesátých let, při níž se vyplavilo mnoho, mnoho tehdejších kousků, jako je třeba jednoduché tílka na špagetová ramínka.  

Otevřené páskové sandálky 

Dalším hitem letošního léta jsou jednoznačně páskové sandálky, které jsou elegantní, také jsou pohodlné, navíc snadno kombinovatelné se vším, co vás napadne. Nepotřebujete do nich ponožky ani silonky, jenom si tedy dbejte na pedikúru, aby boty vypadaly na noze ještě více k světu! Pryč také dejte ztvrdlou kůži, ale s tím si také poradí na pedikúře.  

Šaty se špagetovými ramínky 

Jednoznačným hitem letošního roku jsou šaty se špagetovými ramínky. Jedná se o hit, který se ukázal už v devadesátých letech a za nímž stojí značka Calvin Klein, která opravdu nevyrábí jenom spodní prádlo, jak jsme si možná do nynějška mysleli. Přes takové šaty přehoďte nějaký pohodlný trenčkot a jděte ven! 

Džínové bermudy 

Jak již bylo zmíněno, módou se prohnala vlna z devadesátých let. A kupodivu s sebou přinesla také bermudy, které se však nedostaly do pánského oddělení obchodů, ale naopak do dámské sekce. Dámy si nyní mohou koupit konkrétně džínové bermudy, které jsou na léto ideální volba, v níž vám nebude příliš horko. Navíc se hodí do páže i do města, tak proč ne? 

You may also like...