Tři outfity, v nichž hrají hlavní roli retro květinové šaty

Tři outfity, v nichž hrají hlavní roli retro květinové šaty

Jaké šaty dominují letošnímu roku? Každým rokem s příchodem teplých měsíců přijde také do módy nový model šatů, který se bude nosit nadcházející měsíce. Ani letos tomu nebylo jinak. Jenže letos jsme byli tímto trendem trochu překvapeni, jelikož jsme se vrátili do minulosti. Aktuálním trendem v podobě šatů jsou totiž tradiční retro šaty ke kolenům, které mají květinový vzor. Šaty mají knoflíčky nebo cvočky od prsou až po kolena, mají obvykle véčko a jsou ušité z velice lehkého materiálu. Jedná se tedy opravdu o typické šaty, které se nosily před desítkami let. A možná proto, že se nosily tak dávno, ženy nevědí, jak je kombinovat. Sestavili jsme proto tři outfity, kde hrají hlavní roli právě květinové retro šaty, které se dnes nosí.  

Retro outfit 

Prvním outfitem je zcela retro outfit, který se skládá z květinových retro šatů, k nimž se přidají jen lodičky nebo střevíčky s výkrojem do véčka. Obvykle mají takové boty pevný podpatek, jsou poměrně nízké. K tomu se přidá retro listonoška, která není příliš malá, ale ani příliš vysoká, a na hlavu se dá slaměný klobouček. Retro outfit je nyní na světě. Listonoška se případně může vyměnit za stylovou kabelku kulatého tvaru, která se také aktuálně nosí.  

Květinové šaty v kombinaci s teniskami 

Dalším outfitem jsou květinové retro šaty, které jsou v kombinaci s dnes velice stylovými bílými teniskami, jež se nosí doslova ke všemu. K této kombinaci poté jen přidejte menší batůžek, do kterého se vejde jen peněženka, telefon a klíče, a vydejte se na výlet – třeba až na Okoř! 

Netradiční květinový look 

Pokud byste rádi kombinaci s vyššími botami, jeden takový outfit vám přinášíme. Co zkombinovat krásné šaty s vyššími kozačkami až ke kolenům? K tomu přidejte jen drobnou kabelku přes rameno, případně psaníčko, dozdobte lehkým kardiganem či přehozem, dolaďte retro doplňky, jako jsou třeba perly.  

You may also like...