Jak nosit lodičky

Jak nosit lodičky

Jak nosit lodičky? To je otázka do loterie, na kterou by chtěla odpověď každá žena. V současné době jsou lodičky něco, co lze považovat za součást základu každého dámského šatníku. Kromě lodiček je nutné mít v botníku také tenisky, dále baleríny, sandálky a žabky. Lodičky jsou ale nejvíce elegantní obuv, jakou si můžeme na nohy nazout. Jenže jak tuto obuv nosit, s čím ji kombinovat a jak vysoký podpatek vybírat?

Když se zajdete mrknout na trh, narazíte na fantastické kousky. Lodičky jsou zkrátka něco, co nikdy nezestárne, jedná se o nadčasový kousek, který se jen objevuje ve stále nových, nadčasových módních kombinacích. V případě, že se zrovna nyní vydáváte na lov lodiček přinášíme vám takového malého průvodce.

Jak vysoký podpatek volit?

Možná vás zarazí, že mají lodičky geometrické podpatky. To je aktuální hit, na který si však netrumfne každá žena. Pokud vám lodičky s geometrickými podpatky nevadí, sáhněte po nich, pokud vám ale nejsou příjemné a neumíte na nich chodit, nevěšte hlavu a zhodnoťte své nohy.

Pokud jste majitelkou dlouhých, krásných nohou, můžete si vzít podpatky i s nižším podpatkem, ale ženy s krátkýma nohama si musí jednoznačně vzít podpatky s vyšším podpatkem, který dosahuje minimálně deseti centimetrů. Nízké podpatky totiž opticky rozšiřují, nohám přidávají pár kilo. Obecně lze ale říct, že nikdy neuděláte špatně, pokud budete investovat do vysokých jehlových lodiček bez zakulacení, se špičkou.

Jak nosit lodičky

Lodičky je nutné nosit vždy sebejistě. Ženy, které se trápí tím, že na nich neumí chodit, nebudou bohužel přitažlivé, když si je obují. I když na nich neumíte chodit dokonale, vždy mějte hlavu vztyčenou.

S čím lodičky kombinovat?

Lodičky lze kombinovat prakticky s čímkoli. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro kombinaci s džíny, šaty nebo se sukněmi.

You may also like...