Poradíme, co si obléknout

Chcete zdůraznit pas? Poradíme, co si obléknout

Ať už se pyšníte štíhlou postavou nebo máte spíše oblejší tvary, určitě oceníte, když bude zdůrazněn váš pas. Důvod je takový, že když se zdůrazní pas, zakryje se nedokonalý zadeček, navíc se pas opticky zúží a budete vypadat štíhlejší, i když vás trápí pár kilogramů navíc. Hlavní otázkou tedy je, jak opticky pomocí oblečení pas zúžit, aby se za vámi každý otočil? Překvapivě je hned několik způsobů, jak toho můžete dosáhnout.

Zavinovací sukně jsou in, navíc zúží pas

Znáte zavinovací sukně nebo případně zavinovací šaty? Nosily je zejména naše maminky. Ovšem tento tehdy velice moderní kousek se opět dostal do módy. Můžeme ho nyní nosit také, dokonce v mnohem stylovějším provedení. Ať už se rozhodnete pro jednobarevné šaty nebo pro vzorovanou zavinovací sukni, dosáhnete optického zúžení pasu.

Díky tomu, že se v pase sukně či šaty pevně zavazují, aby nespadly, dochází k optickému zúžení, po němž toužíte. Takové modely se doporučuje kombinovat pokaždé s krátkým sakem nebo bundičkou, a to proto, aby pas nebyl zakrýván, když už jste pracovali na jeho zúžení.

Tylové sukně, co se zapínají v pase

Originální jsou také tylové sukně, které se zapínají v pase. Jsou většinou nadýchané, že krásně zahalí nehezký zadeček. Díky zapínání v pase se docílí úzkého pasu. Opět platí, že se takové sukně nesmí kombinovat s delšími bundičkami či saky, které jsou delší pod pás. Volte pouze takové svetříky, bundičky nebo saka, která jsou délkově jen a pouze do pasu.

Tylové sukně jsou velice podobné skládaným sukním, které jsou však krapet pevnější a lépe drží svůj tvar. Sukně lze zkombinovat například s halenkou odhalující ramena nebo s jinou velmi stylovou halenkou, která však není příliš volná. I to by mohlo zúžený pas zakrýt.

Kabáty podobající se županům také zužují pas

Letos se dostaly do módy také kabáty podobající se županům. Jedná se o župany, které mají menší klopy a které se stahují páskem v pase. I když jsou většinou hodně tlusté, stejně dokážou nádherně zúžit pas.

You may also like...