Elegantní pokrývky hlavy, které vám bude každý závidět

Elegantní pokrývky hlavy, které vám bude každý závidět

Pokrývky hlavy už dávno nejsou něco, za co bychom se měli stydět. Zejména ženy v minulosti pokrývky hlavy doslova nenáviděly, jelikož vždy zničily účes, s nímž si ženy hrály i dlouhé hodiny. Dnes je ale vše jinak. I když samozřejmě pokrývky hlavy stále ničí naše účesy, dnes se jedná o stylový, moderní kousek, který si ženy (ale i pánové) dávají na své hlavy kdykoli, i když nemusí a i když se to ke konkrétnímu outfitu nehodí. Pokud i vy jste milovníkem pokrývek hlavy, máme pro vás pár tipů na takové elegantní pokrývky, které nesmí chybět ve vaší sbírce a které vám jednoznačně bude každý závidět. Víte, jaké pokrývky hlavy to jsou?

Jak již bylo zmíněno, pokrývek hlavy není nikdy dost. Lze je rozdělit do několika skupin, a sice na pokrývky ležérní a na pokrývky elegantní. Zaměřme se nyní na elegantní pokrývky hlavy, které lze nosit k moderním kabátům, také ke košilím a mimo jiné i k šatům, když na to přijde.

Už máte doma svou kapitánku?

Když se řekne slovo “kapitánka”, každý si vybaví velmi sympatickou, stylovou čepici, kterou nosili (a doposud nosí) všichni kapitáni lodí. Jsou to krásné čepice s kšiltem, které si člověk zamiluje. Jsou vkusné a dnes už nejsou určené jen kapitánům. Dnes si je můžete koupit právě vy, a to v nejedné barevné kombinaci.

Na plné čáře vyhrávají zejména černé kapitánky s koženým kšiltem a jemným zdobením. Nejsou to ale jediné kapitánky, které stojí za hřích. Za zmínku stojí taktéž šedé kapitánky nebo hnědé s vyšitým věnováním či jménem.

Barety nejen pro Francouzsky

O Francouzkách se ví, že jsou to nejkrásnější ženy světa. Je to však dané tím, že ony samy tomu věří. Jelikož tomu věří ony samy, věří tomu i jejich okolí. Můžete se od nich tedy učit, a to nejen v tomto. Například se od nich naučte také nosit barety, které jsou velmi elegantní a stylovou pokrývkou hlavy.

You may also like...