Léto se neslo v znamení trendů. S čím jsme bodovali?

Léto se neslo v znamení trendů. S čím jsme bodovali?

Každé roční období se nese ve znamení mnoha faux pass. A ani letošní nebylo jiné. Pojďme si však raději prozradit, v čem jsme bodovali. Kritizovat přece jenom umí každý, ale pochválit už jen málokdo. I když jsme při cestě do práce nebo během krásné dovolené narazili na mnoho přešlapů v podobě ponožek v sandálech, kupodivu jsme jako Češi upustili od zarytých pravidel a pustili do svého šatníku trochu té odvážnosti. 

Braletky jako hit letošního léta 

Pokud jste sledovali okolí, když jste mířili do obchodu nebo když jste se s partnerem procházeli po parku, určitě jste si mohli povšimnout braletek. Čili podprsenek bez kostic. Letošní rok jim doslova fandí. Nosí se jen volně pod sakem a vypadají naprosto skvěle. Člověk by řekl, že se budeme držet při zemi a tento kus spodního prádla nebudeme nijak ukazovat (přece jenom je to SPODNÍ PRÁDLO), ale bylo to zcela jinak.  

Nejen mladé, ale také starší ženy se nebály ukázat kousek kůže, pokud jim to jejich postava dovolila. Nacházely opravdu výjimečné kombinace, kde braletka sice vynikla, ale nebyla nijak vyzývavým prvkem.  

Třpytky znovu v módě 

A podobně jako jaro, i léto se neslo ve znamení osmdesátkových, devadesátkových trendů. Kromě zvonáčů a širokých kalhot se do popředí dostaly crop topy a třpytky, s nimiž se to u nás jenom hemžilo. A člověk by řekl, že je to špatně, ale módní trendy hovoří jasně – třpytky jsou zpět čili i v tomto směru jsme zaváleli.  

I když je pravdou, že mnozí se třpytily od hlavy až k patě. Disco je sice zpátky, ale stále ještě platí – všeho s mírou. 

Proužky jako nestárnoucí elegance 

Po letech se opět dostaly do popředí proužky. Mluvíme sice o vzoru, který je jedinečný, nestárnoucí, elegantní, ale nějak se o něm v posledních letech nemluvilo. Letos v létě nás však znovu dostal a opět byl tím dominantním na celém outfitu. 

You may also like...