Ikonické, i když dražší kabelky, které nikdy nevyjdou z módy

Ikonické, i když dražší kabelky, které nikdy nevyjdou z módy

Ženy nemusí mít skříně plné kabelek, které by jim doplňovaly jejich outfity. Stačí, když budou mít ve skříních několik dražších, leč ikonických kousků, které nikdy nevyjdou z módy. Pokud si koupíte kabelku podle aktuálních trendů, za pár měsíců můžete hodit kabelku do koše, jelikož už vyjde z módy. Ovšem jiné kousky jsou natolik ikonické, že je můžete nosit neustále. Investice do nich se tedy opravdu vyplatí.  

Ptáte se, o jakých kouscích je vlastně řeč? Do jakých kousků se dnes vyplatí investovat, jelikož jsou opravdu vkusné a každým rokem a měsícem IN? Prozradíme vám několik konkrétních kousků, z jejichž ceny se sice protočí panenky, na druhou stranu je opravdu vynosíte. 

GG Marmont Medium Matelasse od Gucci 

Mít kabelku z dílny značky Gucci, to je sen pravděpodobně každé ženy. Ikonické kabelky sice nejsou nic levného, ale na druhou stranu se je vyplatí ve své sbírce mít, jelikož je budete nosit opravdu dlouhá léta. Společnost Gucci je známá tím, že vyrábí obrovské množství nejrůznějších kabelek, z nichž je však ikonická jen jedna jediná, a to kabelka GG Marmont Medium Matelasse. Tato kabelka je tou nejlepší investicí v životě, i když ji koupíte za čtyřicet tisíc korun.  

Drew Bag od Chloé 

Kabelka Drew Bag z dílny značky Chloé sice není určená do práce, ale všude jinde ji rozhodně nosit budete. Hodí se do města, na kafé s přáteli, také se hodí na večírek nebo na rande. Vejde se do ní jen to nejvíce potřebné, tudíž s sebou nebudete nosit zbytečné věci. Je dokonce levnější než výše zmíněný kousek, její cena začíná na třiceti tisících korunách.  

Belt Bag od Celine 

Kabelka Belt Bag je pravděpodobně tou nejvíce ikonickou kabelkou za poslední léta. Ikonickým kouskem se stala už před pěti lety a od té doby se drží na vrcholu žebříčku módních trendů. Na svědomí ji má značka Celine a do kabelky se rozhodně zamilujete už jen proto, že se vám tam vejde naprosto všechno, co potřebujete. Dokonce na kabelku ani nebudete muset dlouho šetřit, vyjde na čtyřicet tisíc korun. 

You may also like...