Pro chladné dny vhodnou obuv

Chladné dny si vyžadují změnu obuvi

Po létě vždycky přichází takový zvláštní skok v otázce počasí. Málokrát se stane, že třicet stupňů Celsia plynule přejde ke dvaceti a následně k deseti stupňům. Léto by přece mělo krásně přejít v kouzelný podzim, aniž bychom si všimli sebemenší změny. Obvykle se ale stává ta špatná varianta, kterou nesou špatně převážně lidé, jež trpí na různé nemoci a kteří mají špatnou imunitu. Častokrát totiž teploměr ukazuje pětadvacet stupňů v pondělí, ale v úterý drasticky skočí na plus deset stupňů. Změna jde vidět opravdu zřetelně – rána jsou zčistajasna sychravější a chladnější. Listí na stromech místo toho, aby se zbarvilo do barev podzimu, rovnou sfoukne vítr a je po veškeré parádě. Tak to holt chodí s podzimem poslední léta. A my s tím nemůžeme dělat vůbec nic. Jen být na tyto změny řádně připraveni, a to i s oblečením.

Baleríny potřebují uspat k zimnímu spánku

Většina letních botek, jako jsou baleríny, sandálky či žabky, ze dne na den musíte schovat do svého botníku a opět je nevytáhnout dobrého půl roku. Uspěte je líbeznou ukolébavkou a vytáhněte opět vhodnější obuv, která je připravena do sychravých rán.

Mladá generace znovu sahá po teniskách a botaskách. Loňský podzim ale naneštěstí u většiny této populace změnil názor – ukázal jim přijatelnou alternativu, a sice farmářky. Tyto boty vyletěly vzhůru obrovskou rychlostí a nyní je naleznete u každého teenagera. Pro komfortní vzhled ovšem zvolte kotníkové boty s gumou na bocích. Skvěle se hodí i k úzkým kalhotám a saku, tudíž budou jasnou volbou, pokud nechcete působit ležérně, nýbrž formálněji. Pro podzim jsou ovšem stvořeny oba druhy bot, jelikož vám ani při jedné obuvi nefouká na kotníky. Nohy jsou tedy (pro podzimní dny) řádně v teple. Navíc patří také do „in“ zóny, tudíž si u těchto kousků můžete být jisti, že v kurzu ještě nějakou tu dobu zůstanou.

You may also like...