Doplňky, které jsou nyní v módě. Oživte i všední outfit

Doplňky, které jsou nyní v módě. Oživte i všední outfit

Většina žen nosí jen několik málo barevných kombinací. Většinou sází na klasiku v podobě černobílé kombinace, ale i takový outfit, i když se zdá být nadčasově elegantní, potřebuje trochu oživit. Oživit potřebuje samozřejmě vícero všedních outfitů, nejen bíločerné klasiky. Pokud máte problém s tím, že většina vašich vykouzlených outfitů není ničím zajímavá, poradíme vám, s jakými doplňky outfit oživit. Obecně platí, že sázet na kontrasty se vyplatí. K černobílé kombinaci tak přidejte třeba červenou, k červené barvě se nebojte přidat námořnicky modrou.  

Masivní šperky se zase nosí 

Kdo by to byl řekl, že se po letech opět vrátí masivní šperky. Ty byly stylové zejména před pěti lety, kdy si je mnohé ženy objednávaly z čínských internetových obchodů, jelikož tam byly daleko levnější než v klasických kamenných prodejnách s bižuterií. Dodnes to ostatně platí. Před pěti lety se také rozeběhly prodeje s masivními šperky, ženy chtěly mít zkrátka masivní náhrdelníky a náušnice za každou cenu. Ty, které si je objednaly z Číny, je nakonec za slušnou cenu prodaly.  

Nicméně po pěti letech se opět masivní šperky, ať už myslíme náušnice nebo náhrdelníky, vrátily do módy. Nabízí se tedy otázka, strhne se zase vlna objednávek z čínských e-shopů? 

Kruhové náušnice po letech na scéně 

Možná jste zaregistrovali, že se vrací osmdesátá a sedmdesátá léta, respektive móda, která vévodila zmiňovaným obdobím. V těchto obdobích se značně experimentovalo, lidé chtějí díky svým outfitům vybočovat z řad. A tak nosily například kruhové náušnice, které jsou opravdu stylovost sama.  

Ledvinky jsou hitem 

Milované a také nenáviděné – i tak lze pojmenovat ledvinky, které kupodivu vyřadily všechny kabelky a batoh z pultů obchodů. Jsou oblíbenější než kdy dřív, kdo by to byl čekal, že se ledvinky dočkají takového enormního úspěchu!  

Sice se dnes nenosí kolem pasu, jako tomu bylo dříve, ale nosí se například přes rameno nebo jen v ruce.  

You may also like...