Boty, které ubírají ženám na přitažlivosti. Jaké to jsou?

Boty, které ubírají ženám na přitažlivosti. Jaké to jsou?

Když si žena kupuje boty, měla by mít na paměti, že v nich musí být zkrátka okouzlující. Pokud v nich okouzlující není, pravděpodobně boty nejsou dobrou investicí. Boty se totiž podílí na celkovém vzhledu ženy. Dokážou ženské nohy opticky zkrátit, ale na druhou stranu také prodloužit. Stejně tak existují boty, které dokážou ženu opticky zkulatit nebo naopak zeštíhlit. Boty jsou zkrátka zázračné, dalo by se říct. Proto je vybírejte s rozmyslem.  

Jak již bylo zmíněno, obuv je nedílná součást dámských outfitů. Pokud dámy nemají dostatek bot, pravděpodobně nemají outfity dokonalé. Nemají je totiž s čím zkombinovat. Doplňte proto svůj botník, ale jenom o takové kousky, které vás udělají přitažlivou.  

Gumové boty ženám nesluší 

Zeptali jsme se však mužů, aby sdělili, v jakých botách nejsou ženy zrovna přitažlivé. Drtivá většina mužů odpověděla, že ženy jim nepřipadají sexy v gumových botách. Ať už to jsou takzvané cros boty, jimž se také říká hurvínky, nebo žabky, které se nosí hlavně v létě. Jedinou výjimkou jsou podle nich nazouváky či pantofle, které se dnes nosí a které jsou většinou od nějaké stylové značky. To dokážou respektovat.  

Holínky nejsou přitažlivé 

V poslední době se do módy dostaly opět vysoké holínky, které ženám sahají až ke kolenům. Ovšem holínky jako takové nejsou podle mužů přitažlivé, ženy tedy jen vyhazují peníze tím, že si je koupí. Obvykle je stejně nevynosí, protože zákon schválnost to udělá tak, aby nepršelo.  

Pánům se nelíbí ani boty na klínku 

Nedávné průzkumy ukázaly, že pánové nejsou nadšení ani z aktuálního hitu, a sice z bot na klínku. Domnívají se, že takové boty spíše ženám ubírají na kráse, než aby jim na kráse přidávaly. A to jsou ženy z těchto bot naprosto nadšené, jelikož jsou pohodlné. Připadají si v nich dokonce o něco vyšší, i když je podpatek drobný. 

You may also like...