užívejte lodiček

Užívejte lodiček, dokud nepřijde mráz!

Lodičky jsou nejlepší kamarádkou každé ženy. I když nějaká může propagovat spíše ležérní outfit, síle lodiček se neubrání, ať tvrdí cokoliv. Elegantně si totiž může připadat každá žena a každá po eleganci v duchu touží. Co si budeme nalhávat. Ruku na srdce – nemilujete pocit, když dobře vypadáte? Kdy z vás čiší luxus, elegance a ojedinělost? Lže ta, která odpověděla záporně. Vždyť která dáma nechtěla být princeznou ve svém raném dětství.

Jaro a podzim se jeví jako nejlepší období pro nošení těchto nádher. Jelikož není ještě přílišné horko ani velká zima, můžete si v klidu nosit úzké kalhoty a košile, jež doplníte o skvosty jménem lodičky. Pakliže nevíte, jak například zkombinovat druhy, barvy a vzory, nechte se inspirovat.

1. Červená jako dominantní barva outfitu

Pokud toužíte o kontrastní outfit, kdy v něm jeden prvek zaujme natolik, že vykouzlíte ojedinělý trendy vzhled, zkuste se zaměřit na tmavě modrou a bílou barvu. Zvolte úzké tmavě modré kalhoty, které doplníte čistě bílou košilí. Košili můžete zvolit i vzorovanou – samozřejmě se ale zaměřte na bílý podklad a opravdu nepatrné vzory. Celý outfit rozsviťte červenými kontrastními lodičkami a drobnou červenou kabelkou přes rameno. Vše doplníte perličkami do uší a jemnými hodinkami. Pokud si předtím zajdete na manikúru, bude to jen plus pro vás.

2. Puntíky, kam se podíváte!

V poslední době se na módní mola vrací retro styl, který v sobě nese i puntíky. Ty se staly opravdu oblíbeným vzorem, jejž naleznete snad na každém kousku oblečení. Jestliže chcete vykouzlit fantastický look, zkuste si obléct úzké kalhoty s puntíkovým vzorem – na barvě nezáleží. Zvolte třeba šedé s tmavými puntíky. K tomu skvěle sladíte košili tmavšího odstínu, nebojte se ani bordó barvy. Lodičky volte klasické černé bez lesku nebo v barvě košile. Kabelku vybírejte pak nevýraznou – stačí drobná do ruky.

You may also like...