Jaké máme typy podprsenek?

Jaké máme typy podprsenek?

Dámy, jaké jsou vaše oblíbené podprsenky, které nosíte? Většina žen má opravdu svůj oblíbený typ podprsenky, který nosí víc, než jakýkoli jiný typ. Pánové se mylně domnívají, že výběr podprsenky není žádná věda, ale opravdu to tak není. Než si žena najde vysněnou a dobře padnoucí podprsenku, může to opravdu dlouho trvat. Pánové proto musí mít se ženami doslova svatou trpělivost nebo je raději musí pouštět na nákupy spodního prádla samotné.  

Pokud jste zrovna na lovu podprsenek nebo pokud se chystáte ulovit tu svou pravou, dobře padnoucí, možná přemýšlíte nad tím, kolik typů a druhů podprsenek vlastně existuje. Přinášíme krátké shrnutí několika typů a druhů.  

Vyztužené podprsenky 

Existují například takzvané vyztužené podprsenky, které jsou považovány za takovou klasiku v oblasti spodního prádla. Jsou asi nejrozšířenější a také nejvíce oblíbené. Kladou si za cíl plně zakrýt prsa, ramínka jsou většinou pevně přišitá nebo jsou také odepínací. Vyztužené podprsenky často nosí ženy, které mají prsa, jež nevyžadují takzvaný push-up efekt. Nejčastěji je nosí ženy se středně velkým nebo velkým poprsím.  

Nevyztužené podprsenky 

Na druhou stranu existují také nevyztužené podprsenky, které jsou vhodné zejména pro ženy s velkým poprsím. Jsou pohodlné, většinou bývají vyrobené z příjemných materiálů. I když jsou z přírodních materiálů, stejně zajišťují prsům dostatečnou podporu a oporu.  

Braletky 

Dnes velice oblíbené jsou takzvané braletky, které se často nosí i jako obyčejný top ke kalhotám. Většinou mají trojúhelníkový tvar, široký obvod, košíčky většinou nejsou vyztužené. Dnes mají braletky opravdu různé střihy, nejhezčí jsou ty s krajkami. Pro velká prsa se však nehodí, neposkytují dostatečnou oporu. Vhodnější jsou pro menčí a střední ňadra.  

Push-upky 

Ženy s menšími prsy vyhledávají s velkou oblibou takzvané push-upky. Jedná se o podprsenky, které přirozeně pozvedávají prsa a trochu je tvarují. Opticky však zvětšují dekolt žen, proto je vyhledávají hlavně ženy s menšími ňadry.  

You may also like...