Chystáme se na léto aneb boty, které letos budou dominovat

Chystáme se na léto aneb boty, které letos budou dominovat

I když se teprve oteplilo, je třeba uznat, že štěstí přeje připraveným. Buďte tedy připravení i na letní horké měsíce, připravte se tak, že si koupíte boty, jež letos budou letním horkým měsícům dominovat. Jak jistě víte, módní trendy se mění rychlostí blesku. Nabízí se proto otázka, co se bude letos nosit, do čeho letos investovat a nad čím neohrnout nosem.

O letních obuvních trendech se mluví už nějakou dobu, kde je však pravda? Každý návrhář nebo módní kritik upřednostňuje jinou obuv, podívejme se proto na tu, která opravdu bude letos v létě in.

Sandálky s tenoučkými pásky budou hitem

Sandálky k létu bezprostředně patří. Jenže je otázkou, jaké sandálky budou in letos. K letošnímu roku patří sandálky s tenoučkými pásky, které mají třeba jen nízký jehlový podpatek. Ale samozřejmě mohou být i bez podpatku, důležité jsou tenké pásky. Tyto sandálky se do světa módy dostaly už vloni, zejména módní ikony se do tohoto trendu absolutně zamilovaly.

Lodičky s otevřenou patou nejen do společnosti

Pokud v létě míříte na svatbu nebo do společnosti, určitě si chcete obout formální obuv, kterou jsou lodičky. Doporučujeme sáhnout po lodičkách s otevřenou patou, které je skvělé využít i jinam než do společnosti. Je to totiž další módní letní obuv letošního roku. Lodičky s otevřenou patou jsou inspirované hlavně čtyřicátými léty, ideální je, pokud jsou v odstínech béžové, hnědé, khaki nebo cihlovými.

Ploché kožené sandálky do extrémního horka

Vzpomínáte si na letní horké dny, kdy jsme se nechtěli potit v uzavřených botách a sáhli jsme proto po sandálcích? Ani letos se nemusíte v uzavřených botách, i letos jsou nazouváky in. Letos jsou in hlavně kožené ploché sandálky, které jsou praktické, pohodlné a taky velmi stylové. Je možné je nosit na dovolenou i na párty, je to univerzální obuv. Snadno ji dokonce sladíte s jakýmkoli outfitem.

You may also like...