Oblečení pod stromeček

Jaké oblečení darovat ženě pod stromeček?

Konečně se k nám blíží ty nejkouzelnější svátky v roce. Na Vánoce se těší hlavně děti, protože dostanou mnoho dárků od Ježíška. Jenže Ježíšek letos může být bezradný. Dětem se sice vybírají dárky snadno, ale ženě se tak snadno dárky tedy rozhodně nevybírají. Pokud letos Ježíšek skutečně neví, co ženě nadělit, měl by sáhnout po oblečení. A my mu naštěstí přinášíme pár tipů, od kterých se může odrazit.

Než však tipy zmíníme, je třeba upozornit na to, že ženám by se nemělo kupovat spodní prádlo. Každá žena je totiž jiná, každé vyhovuje naprosto jiné spodní prádlo jiné kvality. Pokud tedy nevíte, co partnerka nosí, raději po něm nesahejte, pokud vám tedy přímo neukáže kousek, který by pod stromečkem ráda našla.

Teď už však k těm tipům:

Teplé ponožky

Ženy jsou věčně zmrzlá stvoření. Jenom málokterá žena nespí v zimě pod dvěma peřinami nebo v teplém pyžamu. Pokud je i vaše partnerka zimomřivá, měli byste jí koupit teplé ponožky. Samozřejmě nesahejte po nějakých termo ponožkách, ale raději sáhněte po peříčkových ponožkách, které najdete v obchodech běžně. Jsou pestrobarevné a příjemně hřejivé!

Pyžamo

Ženy se nyní našly i v pyžamech. Dneska na trhu koupíte skutečně vkusná pyžama, která stojí za to mít. Nemusíte kupovat overal, který je sice dneska populární (hlavně v plyšové podobě), ale není zrovna praktický, za to však kupte kárované pyžamo s kalhotami. To ženy naprosto milují!

Kardigan až ke kotníkům

Pokud seženete v obchodech kardigan, který je délkově až ke kotníkům nebo alespoň ke kolenům, rychle po něm sáhněte. Je to dneska nedostatkové zboží, které touží mít ve svém šatníku každá žena. Nezapomeňte koupit správnou velikost! Ať tento kardigan není moc volný.

Jednobarevná trička

Ježíšek ještě nikdy nic nepokazil, když koupil ženě jednobarevné tričko. Jednobarevné tričko je základem každého outfitu. Nejvíce bychom měli mít v šatníku černých a bílých triček, které se hodí skutečně ke všemu a kterých nikdy není dost.

You may also like...