Kabelky jako součást outfitu. Jaké si na podzim pořídit?

Kabelky jako součást outfitu. Jaké si na podzim pořídit?

Máte v plánu svůj podzimní outfit něčím vylepšit? Co třeba vsadit na novou kabelku, kterou si pořídíte v nejbližším butiku, kolem kterého projdete? Možná se však ptáte, po jaké konkrétní kabelce sáhnout. Přece jenom nabídka kabelek je opravdu široká a různorodá – vybrat si jednu, to není zrovna snadné. Proto se podívejme na podzimní trendy, které vám přesně prozradí, za jakou kabelku nyní utratit.  

Elegantní lesklé kabelky  

Elegantních kabelek není nikdy dost. Nosí se nejen na podzim, ale prakticky po celou další část roku. Pokud však chcete udělat na podzim opravdu dobrou koupi, měli byste vsadit na kabelku, která je v lesklém provedení. A pak už nezáleží na tom, jestli bude černá, červená nebo zelená. Lesklost je to, co se na podzim nosí (ať už mluvíme o kalhotách nebo právě o kabelkách).  

Pokud chcete, aby vaše kabelka byla opravdu šmrncovní, měla by kromě lesklosti být také vzorovaná. Nejlepší volbou jsou zvířecí vzory, které sice mohou pobouřit vegetariány a vegany, ale je to skutečně trend, který se nyní nosí.  

Mini kabelka 

K dalším nepostradatelnostem patří i mini kabelky. Ovšem myslíme opravdu mini kabelky, do kterých se nevejde nic víc, než malá peněženka a klíče – mnohdy ani telefon se do ní nevejde (telefony se totiž dnes vyrábí v opravdu velkém provedení).  

Mini kabelky můžou být elegantní i ležérnější. Zatímco některé ženy upřednostní kabelky jenom ve velikosti hranaté klíčenky, jiné zvolí o něco větší provedení a dají si kabelku přes rameno, nikoli kolem krku. Otázkou tedy je, jak budete kabelky nosit vy? 

Kulaté kabelky 

Co je letos stále ještě trendem, tak jsou kulaté kabelky. Kulaté kabelky dnes jsou k dostání v opravdu zajímavých provedeních, proto na výběr určitě máte. Je na vás, jestli zvolíte kulatou kabelku vzorovanou nebo kulatou kabelku čistou, jednobarevnou. Některé jsou lesklé, jiné s motivem – v každém případě je to skvělá volba. 

You may also like...