Bomber bundy?

Vytáhněte bomber bundy!

Móda se žene stále dopředu, dalo by se říct, že někdy i zpět. To se projevilo převážně v poslední době, kdy jsme se na prodejnách těch nejlepších obchodů seznámili s džínovými kalhoty do zvonu, dále s tričky s výstřihy do V nebo s enormním množstvím džínových bund. To vše je návrat, ne-li rovnou jejich kopie, z minulosti. Pokud se zeptáte svých čtyřicetiletých příbuzných, jistě vám místo odpovědi ukážou svůj starý šatník, kde hluboko, hluboko v něm naleznete přesně tyto kousky, se kterými se nyní vídáte v obchodech s oblečením. Holt někde se ta inspirace na módní trendy čerpat musí.

I s příchodem jara se neodmyslitelně pojí nejnovější kousky ve výlohách obchodů. Většinou se setkáte s roztrhanými džíny, které si jistě na oděvním trhu chvilku své první místo na žebříčku popularity udrží. První místo je ale sdíleno s kouskem, jenž také nesmí chybět ve svém šatníku už od podzimu. Jedná se o bundu bomber. Ta zaznamenala převážně na podzim obrovský „boom“. Jsou jich mraky v nejrůznějších prodejnách s oblečením. Člověk by se i divil, ale není čemu. Jedná se vážně o excelentní a nadčasové kousky.

Různé barvy pro jakékoliv outfity

Největší škálu těch nejlepších střihů bund bomber naleznete v obchodě Stradivarius. Cenově se pohybují okolo sedm set padesáti korun, což je nejspíš jedna z nejlevnějších variací, za níž ji koupíte. Navíc je to opravdu nejlepší provedení této bundy. V ostatních obchodech se totiž setkáte s ošklivými barvami. Jedná se převážně o třpytivé odstíny, které jsou doplněny hromadou aplikací. Také bývají velmi krátké a vyplněné, tudíž působíte jako kulička. Toho jistě nikdo nechce docílit, proto chvátá do Stradivaria.

Bomber bundy skvěle souzní například s roztrhanými džíny a batůžkem, se kterým určitě taktéž zabodujete. Tenisky či jiné typy podobné obuvi jsou taky na místě.

You may also like...