džínové bundy

Džínové bundy pro chladnější letní večery

I léto si s sebou nese sem tam nižší teploty. Jedná se převážně o večerní hodiny. Jelikož dlouhé teplé letní dny si doslova žádají o to, abychom vyrazili se svými kamarády ven, musíme přemýšlet nad tím, jak bude třeba o půlnoci. Sice se celý den táhnul kolem třiceti stupňů Celsia, v noci ovšem můžou teploty sklouznout k pětadvaceti, což někdy nemusí značit zrovna teplou noc. Je tedy zapotřebí mít po ruce alespoň nějakou přikrývku na ramena, kdyby se přece jen ochladilo.

Spousta žen volí jemná ponča či šátky, ale když foukne vítr, ony přikrývky jsou pryč. Proto je zapotřebí zvolit takovou alternativu, která neuletí, která ochrání před chladem, ale zase nebude takovým problémem, pokud se chladná noc nedostaví. Je tedy načase zapátrat v minulosti a vytáhnout nestárnoucí módní trend nazvaný džínová bunda.

Móda se v posledních letech hned několikrát nechala inspirovat minulostí. I nyní tomu nebylo jinak. Džínová bunda přeci vedla zejména v krásných osmdesátých letech, kdy dnešní pětačtyřicátníci tancovali na diskotékách na nestárnoucí hity Michala Davida nebo Janka Ledeckého. Společně s těmito hity od těchto interpretů se stále udržela na vrcholu i džínová bunda.

Skvěle se kombinuje jak s ležérním, tak s částečně elegantním outfitem. Můžete ji skvěle sladit jak s džíny, tak s šaty. Dokonce i oblíbené letní maxi šaty nejsou špatnou kombinací společně s touto bundou. Chce to jen trošku inspirace. Pro doplnění bundy volte jednoduché šperky, jako jsou náramky nebo hodinky na tenkém řemínku.

Pokud hledáte skvělý a převážně stylový outfit například do kina, jednoznačně sáhněte po teniskách Converse, roztrhaných džínech, jemném topu a džínové bundě. Lehké doplňky dokonale ucelí celý vzhled. Pakliže se sháníte po oblečení, které si smíte vzít na plážovou párty, volte převážně šaty (a to buď na ramínkách, nebo třeba i maxi šaty). Doplňte je kratší džínovou bundičkou s tříčtvrtečním rukávem a sandálky.

You may also like...