Jaká barva bude vládnout roku 2022?

Jaká barva bude vládnout roku 2022?

Stejně jako každý rok, i ten příští se ponese ve znamení jedné barvy, která bude příštím měsícům naprosto vládnout. Zatímco letošnímu vládla žlutá v kombinaci s šedou, příští rok se trochu utrhneme ze řetězu. Tedy, budeme se moct ze řetězu utrhnout. Společnost Pantone color Institute totiž rozhodla, že barvou roku 2022 je exkluzivní barva Very Peri. Jak lze odstín definovat? 

Fialová, prostě fialová 

Odstín lze definovat jako fialovou barvu. Jedná se o tón, který se pyšní dynamickou sílou, ale zároveň zavání novostí. To může vést k probuzení kreativity ve vašem outfitu. Můžete se s jeho pomocí vynořit z jakéhosi uzamčení, což je přesně to slovo, které definuje poslední období.  

Nemluvíme však o tradiční fialové barvě, ale spíše o modrém odstínu s nádechem fialové. Modrá barva má energické podtóny červené a fialové, které se společně míchají do nádherné purpurové barvy. 

Barva, která člověka podpoří v mnoha ohledech 

O této barvě lze říct, že probouzí mnohé lidské vlastnosti. A to jak smělou zvědavost, tak vynalézavost i sebevědomí. A tímto v člověku vyvolává pocit, že budoucnost bude skutečně skvělá, že bude v naprosto jedinečném a novém kabátě. 

Ano, módní stylisté se shodují na tom, že nová barva nazvaná také Veri Peri značí budoucnost. A to v jiném světle, než v jakém ji odkryly kdy jiné barevné odstíny. Plně souzní s nekonečnými možnostmi digitálního světa, ale také s virtuálním světem.  

Nebojte se barvu přenést do svých outfitů 

I když se jedná o poněkud výraznější odstín, nemusíte se ho obávat. Jen se držte pravidla, že všeho moc škodí. Proto k barvě přistupujte s opatrností a ideálně ji kombinujte s neutrálním tóny, jako je bílá, béžová nebo tradiční černá. S nimi bude hrát nový odstín roku 2022 dokonalý vizuální koncert. 

You may also like...