Bomber je letos na jaře in. Jak kombinovat?

Bomber je letos na jaře in. Jak kombinovat?

Bomber nepotřebuje mnoho slov. Jedná se o módní kousek, který se řadí mezi casual módu. Výborně jej zkombinujete s celou řadou prvků. Jaké střihy se nosí a s čím tento svrchník dát do kupy?  

Inspirace letci 

Bomber vznikl jako módní kousek, který je inspirován oděvní výbavou letců. Pilotní bunda je praktický kousek, který na palubě letadla plní svůj účel. Nikdo ale samozřejmě nechce, abychom chodili ve vojenském oblečení, nebo ve fádních barvách. Od doby svého vzniku tato bunda již prošla dlouhou proměnou. Frčí potisky, nebo různé vzory. Vůbec nejlepší kombinace je letos moderní a ostrý bomber v květinovém vzoru. 

Květinový bomber je in 

Mír, klid, hippies styl, to přesně vyjadřují bombery v květinovém potisku. Hipsterský kousek, který rozhodně nesmí chybět ve výbavě na letošní jaro a léto. Veselé barvy, potisk, to vše je povoleno. Následná kombinace je pak možná téměř s jakoukoliv módní snahou. Skvěle padne k džínům s vysokým pasem, ale také k sukním a šortkám.  

S bílým topem jsou nerozlučná dvojka 

Bomber se skvěle hodí k tílkům. Samozřejmě můžete zvolit libovolné barvy, ale přiznejme si, že bílý top sluší prostě a jednoduše všem. Navíc je to synonymum léta, které všichni očekáváme s nadšením a s chutí. Bomber, džíny, bílé tílko – a jde se do víru města! 

Saténový kousek si oblíbíte 

Když se jaro rozvine a nebude již potřeba řešit případné zahřívání v chladnějším větru, je na čase povolat posla letních večerů – saténový bomber se těší, až jej pořádně vyvětráte. Saténové kousky se opět vyrábějí v celé řadě květinových vzorů. Rozkvetlá zahrada rozkvete spolu s vámi – úsměv a dobrá nálada zaručena. V tomto kousku se budete cítit báječně! 

Bomber se skvěle kombinuje s celou řadou oděvů. Džínovina a bílý top je pak sázka na jistotu. nahoďte crossbody kabelku a můžete vyrazit do práce i na nákupy.  

You may also like...