Kombinujte crop top správně. Jak na to?

Kombinujte crop top správně. Jak na to?

Crop top je módní záležitost, ať se nám to líbí nebo ne. Jak tento módní výstřelek nosit, i když nemáte postavu štíhlé gazely?  

Stay positive 

Ano, přesně toto je trend, který byste si měli vždy vybavit. V dnešní době se nepočítá to, že jste nejštíhlejší v celém městě, ale váš přístup k životu. Buďte hrdí na své tělo a odměňujte je láskyplnou péčí za to, jak dokonalým nástrojem je. I když nemáte postavu jako z módního časopisu, neznamená to, že musíte chodit v neforemných věcech. Crop top je tady pro všechny, bez rozdílu věku i hmotnosti. Důležité je, jak se budete cítit. Vyneste každý kousek oděvu s velkou parádou a svět vám bude ležet u nohou.  

Kombinujte s kalhoty s vysokým pasem 

Ať již máte postavu hrušky, přesýpacích hodin, nebo chlapeckou postavu, crop top se vám bude výborně kombinovat s upnutými džíny s vysokým pasem. Není potřeba, aby bylo vaše břicho pevné jako skála. Prostě si nandejte svůj oblíbený crop top a hurá do víru dění! Zvýraznit pas vám pomůže například střih paperbag waist, nebo klasické mom jeans.  

Jste majitelkou širokých boků? Volte crop top s nařasenými rukávy. Postarají se o dorovnání celkového dojmu.  

Sukně do áčka? Skvělý tip! 

Dokonalý pocit z crop topu si užijete také v áčkové sukni. Vytvoří příjemnou siluetu a nenechá nikoho na pochybách, že módní kousky máte v malíčku. Pouze si hlídejte délku, ať se vám nestane při každodenních činnostech nehoda vaše spodní prádlo nevidí celá ulice.  

Kalhoty s vertikálními pruhy 

Crop top ale může mít i elegantnější podobu. Zejména v případě, kdy jej zkombinujete s kalhoty s vertikálními pruhy. Takto můžete vyrazit nejen do města, ale také do kanceláře. V kombinaci s palazzo kalhoty bude vaše módní kreace vychytaná do posledního detailu. 

Crop top se nejvíce unosí v letních měsících. Už víte, s čím jej zkombinujete?  

You may also like...