Čepice a šály

Čepice a šály opět na scénu!

Během zimního období se většinou snažíme o to, aby nám bylo opravdu teplo. Protože se většinou teploty ukazují jako příliš nízké, nikdo nechce dostat omrzliny nebo nachladnout, i když to v takovém ročním období je na denním pořádku. Sníh nám mnohdy sahá až po kolena a náledí se nevyskytuje pouze na silnicích, kde musíme jezdit se zvýšenou opatrností, ale také na chodníku, kdy teprve kráčíme k autu. Možná bychom se však měli zaměřit ne na ledovku na silnici, kterou objevíme, až půjdeme z domu, ale především na chvilku, než z domu vyjdeme. Jedná se zejména o chvilku, kdy si vybíráme oblečení a nabalujeme se různými vrstvami oblečení, aby nám bylo dostatečně teplo. Mnoho žen, tedy především žen, totiž zapomíná na čepice nebo šály.

Jedná se však o naprostý trend!

Čepice jsou však velmi oblíbené v zimním období, a tak je jen záhadou, proč si je ženy na hlavy prostě nedávají. Možná si nechtějí zkazit účes, ale o tom to přece není, když je venku mínus třicet stupňů Celsia. Vkusných čepic je na pultech obchodů pěkná řada a stačí si jen vybrat tu svou vyvolenou. Navíc se tyto čepice hodí naprosto ke všemu a díky velké barevné škále si přijde na své každý nebo každá. Můžete mít bundu či kabát jakékoliv barvy, ale věřte tomu, že vždy k ní najdete tu pravou, která bude skvěle barevně ladit. Mezi nejoblíbenější se nyní řadí zejména typy upnuté, ale na své si přijdou i milovníci huňatých čepic, které mají i klapky na uši. I tyto čepice patří mezi novinky, které mají našlápnuto k velké oblíbenosti.

Co se týče šál, tak ty jsou základem zejména tehdy, kdy máte hezký kabát. Kabát bez šály hlavně v zimě není vůbec hezký, proto byste se měli zaměřit na to, abyste si dobře zvolili tuto huňatou záležitost. Navíc si nemusíte volit jenom takový typ, který by vám zahalil jen krk. Nyní najdete v obchodech ty nejrůznější varianty. Čím větší, tím lepší a hlavně tím stylovější váš outfit bude. Pokud si vyberete kratší pončo a uvážete ho kole krku, budete mít dokonce dva kousky za cenu jednoho!

You may also like...