Primark – výhody a nevýhody

Primark – výhody a nevýhody levného nakupování

Jelikož se pomalu ale jistě blíží vánoční svátky, měli bychom myslet už nyní na to, co koupíme našim blízkým pod stromeček. Opět nedoporučujeme nechávat všechno na poslední chvilku, protože přece jenom na poslední chvilku nejen, že budete stát v dlouhých frontách k pokladnám, ale taky nenajdete na pultech obchodů to, co chcete. A pokud ano, tak většinou ne v té velikosti, v jaké ji potřebujete mít. Proto začněte nakupovat vánoční dárky už nyní a potom si jenom užívejte předvánočního klidu. Samozřejmě při nakupování dbejte i na levnost – přece jenom nechcete, aby vás letošní vánoční svátky doslovně zruinovaly. Zajeďte si proto do Primarku!

Primark je velice oblíbený hlavně díky svým nízkým cenám, za které si koupíte opravdu velice vkusné oblečení. Tento obchod, za kterým jezdíme nejraději do Rakouska, však má své výhody, ale taky i nevýhody, proto si je pojďme v rychlosti představit, než se rozhodneme, že do tohoto obchodu vyrazíme.

Jaké jsou výhody obchodu Primark?

Mezi výhody patří samozřejmě nízké ceny. Pokud však čekáte, že nízké ceny budou opravdu u všeho, tak se pletete. Nízké ceny se vztahují hlavně na to basic oblečení, které u nás koupíte za zbytečně vysokou sumu. Výhodou však je, že zde koupíte velice levně například boty. Lodičky či tenisky, všechno do několika set korun. To se vyplatí, vždyť v Česku koupíte například lodičky minimálně za osm set. Zde je koupíte třeba do tří set, což se opravdu vyplatí.

Také zde koupíme velice levně kabelky či jiné doplňky, které jsou v Česku opět velice předražené. Další výhodou je to, že zde najdeme oblečení pro všechny – pro ženy, muže i děti. A dokonce i pro domácnost! Primark HOME je naprosto fantastický! Moderní kousky za poměrně nízké ceny.

Jaké jsou nevýhody obchodu Primark?

Pro Čechy je jednoznačně nevýhodná ta cesta, která se pro tyto nákupy musí podniknout. Pokud sem však jedeme během vánočního období, těšit se můžeme na trhy, s nimiž můžeme tento výlet spojit. Další nevýhodou je šílené množství lidí! Fronty nejen ke kabinkám, ale i k pokladnám jsou doslova nekonečné, a to ať už vstáváme ráno nebo jdete nakupovat večer.

K nevýhodám patří i to, že řada oblečení není opravdu tak levná, jak si myslíme. V přepočtu se třeba cena svetrů pohybuje jak u nás.

You may also like...