Kabáty s klopy?

Kabáty s klopy do jarních chladnějších rán

Konečně po dlouhých zimních měsících přišlo očekávané jaro. Teploty se opět zvýšily, sněhu není ani památky a sluníčko konečně zase dělá dny o něco krásnější. Sice přišly první jarní dny, ale rána bývají stále chladná. Proto nesmíme zapomínat na to, abychom se i na jaře teple oblékli. Minimálně tedy nesmíme zapomínat na kabát či bundu, která nás ochrání před chladem alespoň z rána.

Kozačky se však již mohou změnit na oblíbené tenisky nebo botasky různých značek. Také můžeme opět do našeho botníku zařadit kotníkové boty s gumou na bocích, které byly tak oblíbené loňský podzim. Přes zimu se chudinky trošku zaprášily, ale konečně je opět můžeme ukázat světu. Co se týče bund či kabátů – i na ně ještě nesmíme zapomínat. Přece jen jsou rána ještě chladnější. I když odpoledne bývá teplé, raději si bundu přehodíme přes ruku a poneseme ji, než abychom ráno ještě trošku zmrzali.

Nejlepší volbou na jaře bývá bunda bomber, kterou jistě už spousta z nás pro jistotu probudila ze zimního spánku. Je velmi oblíbená a stále vkusná (dalo by se taky říct, že se řadí k nadčasovým kouskům). Díky svým různým barevným kombinacím si přijde na své každá žena.

Pro ty, kteří raději preferují formálnější styl, je tu kabát s klopy. I když byl populární převážně na podzim, hodí se i nyní pro jarní měsíce. V zimě byl značně přehlížen, protože se neřadil k těm druhům, které stoprocentně zahřejí, ale nyní je znovu jeho čas. Vytáhněte proto tyto kabáty, jež vypadají trošku jako župánky, a vyrazte vstříc jarnímu počasí. Jelikož ale nemá kapuci, nezapomeňte si přibalit do své kabelky i miniaturní deštník – jaro přece přináší i první dešťové přeháňky v novém roce. A zmoknout není opravdu zapotřebí. Žádný kabát vám přece nestojí za špatný účes, který vám následně zkazí celý den. Deštník v kabelce stejně nebude překážet.

You may also like...