Jaké šaty na ples

S jakými plesovými šatami okouzlíte?

Pomalu se nám blíží plesová sezona, která nejčastěji vypuká kolem konce prosince (na začátku ledna) a pokračuje až do února, dokonce mnohdy bývají ty poslední plesy až v březnu. Každým rokem se jistě těšíme na róby, které budou předváděny našimi známými a které budeme moct hodnotit a komentovat. Nesmíme však zapomínat na to, že i nás někdo bude hodnotit a komentovat, proto bychom měli začít uvažovat nad tím, co si letos oblékneme. Naštěstí už je jasné, co bude nejlépe hodnoceno. Pojďme se na to podívat.

Přinášíme vám tipy nejen pro ženy, ale samozřejmě taky pro muže, kteří se budou jistě chtít zalíbit hlavně ženám. Co elegantního si tedy máme obléknout na přicházející plesy, abychom oslnili a nadchnuli ostatní?

Co si mají obléknout pánové?

Měli bychom nejspíše začít pány, protože ti nebudou mít tolik možností, co si obléknout. Vloni jednoznačně dominoval modrý oblek, který jsme doplnili hnědými doplňky a nějakým motýlkem. Přesně na to se můžeme těšit i nyní, jen přijde trochu změn. Modrý oblek bychom letos měli doplnit nejen o hnědé doplňky, ale spíše o dřevěné doplňky. Motýlky, knoflíčky či peněženka můžou být ze dřeva. Na nohy nazujeme buď hnědé polobotky, nebo se rozhodneme pro mokasíny, které jsou nyní velice oblíbené a populární. Pokud se nebudete cítit na košili, můžete váš pohodlný look trochu zlepšit, a sice tak, že se rozhodnete místo košile volit rolák. Ten k modrému obleku volte jedině černý.

Co si mají obléknout dámy?

Co se týče dam, ty budou mít samozřejmě více možností. Nejlépe uděláte, pokud si koupíte šaty volného střihu a k nim dáte tmavé silonové punčocháče. Na barvě či na tom, zda budou šaty krajkové, nijak nesejde – záleží hlavně na tom, aby byly volné a aby byly délkově ke kolenům (kratší nejsou povoleny). Tyto šaty ocení nejen boubelky, které tak zakryjí nedokonalosti postavy, ale taky i hubenější tipy, které podtrhnou své dlouhé nohy.

Taky budou vést dlouhé šaty, ale ne až po zem, nýbrž jenom do půli lýtek. Většinou jsou v pase staženy nějakou stuhou a vykrojené do V – s těmi uděláte naprosto nejlépe.

You may also like...