Kytičky nesmí chybět ani v zimě

3 druhy věcí, na kterých nesmíte postrádat kytičky ani v zimě

Vzor kytiček bychom rozhodně nesměly postrádat na kabelce. I když to Móda neustále přináší nové kolekce, které je třeba zaregistrovat. Přehled v nich mají hlavně dívky, které neustále přemýšlejí nad tím, co by si vlastně mohly koupit. Pokud i vy sledujete aktuální módní trendy, možná jste zaregistrovali to, že se žije hlavně květinami. Kytičky jsou skutečně krásným vzorem, který nadchne kdejakou slečnu různého věku. Pojďme si říct, na kterých věcech nesmíme tento vzor postrádat.

Než si však oblečení zmíníme, je třeba zmínit nejčastější barevné kombinace. Nejčastěji najdeme květinový vzor v černo-červené kombinaci, kdy černá je základ a červené jsou květiny. Kromě této barevné kombinace najdeme květiny taky v kombinaci růžovo-šedé, kdy je šedý základ a růžové jsou květiny na oblečení.

Teď však k těm konkrétním kouskům.

1) Na kabelce

není oblečení jako takové, přesto je nutné doplněk zmínit. Ať už si koupíte vkusnou kabelku přes rameno například z Housu (kde mimo jiné začali prodávat výjimečně elegantní kousky nejen oblečení, ale taky právě doplňků), nebo jestli si koupíte kabelku velkou do rukou. Kabelky jsou zkrátka něco, co žena vždycky využije. Kromě obchodu značky House najdete skutečně krásné květinové kabelky v obchod značky ZARA, kde najdete konkrétně černo-červenou kombinaci a kabelky v drobné, kulaté podobě.

2) Na džínách

Džíny jsou další kousek, na němž nesmíte postrádat kytičky. Opravdu mnoho džínů, které jsou nejen pohodlné a kvalitní, ale taky dokonale tvarují postavu, najdeme třeba v obchodech znaky Reserved. Zde hodně narazíte na černo-červenou kombinaci. Dejte si však pozor na to, jak budete tento trochu extravagantní kousek kombinovat.

3) Na kabátu

Květiny by měly být nepostradatelnou součástí kabátů. Ať už si koupíte kabát zavinovací nebo rovného střihu, květiny by měly být jeho součástí. Samozřejmě ne po celém kabátu, ale jenom třeba v rohu či na rukávu. Nejhezčí je tento vzor na kabátu rovného střihu. Skutečně skvělé jsou takové kabáty v šedo-růžové podobě v obchodech House.

You may also like...