Jak se obléknout na valentýnskou večeři

Jak se obléknout na valentýnskou večeři?

Když se řekne zima, většina z nás si představí hory sněhu, rukavice a čepice a taky svetry, které koupíme na každém rohu. Kromě toho se nám taky vybaví vánoční svátky a taky silvestrovská noc, která často bývá tak fantastickou, že je díky alkoholu zapomenuta. Ovšem taky se nám vybaví americký svátek, který se dostal i do České republiky. Sice ho neuznává řada z nás, ale taky řada z nás ho poctivě dodržuje. Tím svátkem je Valentýn. Většina mužů nosí svým partnerkám květiny, jiná řada mužů je zve na večeři. Pokud tedy, dámy, budete pozvány na večeři, rozhodně neodmítněte a vezměte si na sebe skutečně něco krásného. Pokud nevíte co, rádi vám poradíme.

Takové valentýnské rande bývá skutečně nezapomenutelné. Valentýn je ostatně svátek, během kterého je v romantických restauracích plno, proto je nutné předem rezervovat stůl. Muž většinou rezervuje stůl v nějaké skutečně nóbl restauraci a donese květinu. Je třeba přijít v nějakém vkusném oblečení, nikoliv v ledabylých riflích a roztrhaném tričku. Pojďme si tedy říct, co se na takové nezapomenutelné romantické valentýnské rande hodí obléknout.

Elegantnost se neskrývá jen v šatech

Je důležité, abyste byli elegantní. Elegantnost je do noblesních restaurací třeba. Mnoho žen si pod pojmem „elegance“ představí jenom šaty, ale nejsou to jenom šaty. Pokud si je však vyberete, dbejte na to, aby délkově byly alespoň do půli stehen. Šaty délkově pod zadek se už nenosí, ale to jistě dobře víte. Kromě šat však volte i sukně, ale opět je nutné dbát na délku, která musí být minimálně do půli stehen.

Jak už jsme však naznačili, elegantní nejsou jenom šaty, ale taky i kalhoty. Společenské, cigaretové kalhoty se dneska vážně nosí, proto je zkombinujte s hezkou halenkou a se sakem či s košilí a můžete vyjít vstříc nezapomenutelnému valentýnskému rande.

A co na nohy?

Pokud vás zajímá obuv, sázejte na lodičky. Je to sice nepohodlná obuv, ale při večeři jistě budete jenom sedět. Navíc lodičky dělají krásné nohy a u společenských kalhot je navíc ještě prodlužují, což se vždycky hodí, nemyslíte?

You may also like...