Kde koupit nejlevnější lodičky

Kde koupíme nejlevnější lodičky?

Ženy jsou nepochopená stvoření. Pánové nechápou, že ženy potřebují nakupovat a potřebují plnit si svůj šatník a botník. Stejně, jako jsou pánové schopni utratit tisíce za automobil, ženy jsou schopny utratit tisícovky za oblečení a boty. Někdy však chtějí ženy trochu ušetřit, proto se rozhodnou jít do výprodejů. Pokud ale výprodeje nejsou, musí nakupovat tam, kde je to levné. Samozřejmě nemusí nakupovat v obchodech s nekvalitním zbožím, u Vietnamců nebo třeba v bazarech či jiných prodejnách, kde je zboží z druhé ruky. Přinášíme vám tip, kde levné oblečení a konkrétně boty najdeme.

Zaměřme se hlavně na lodičky. Lodičky jsou něco, co by žádná žena neměla postrádat ve svém šatníku. Pokud se rozhodnete pro lodičky, tak většinou jdete na obchodní schůzku nebo jdete na ples či na jinou slavnostní akci. Lodičky jsou nedílnou součástí elegantních outfitů a měli byste je skutečně mít hned v několika podobách.

Pojďme si proto říct, kde k nim levně přijdeme, aniž bychom odchytli výprodeje.

• PRIMARK

Jistě znáte tento obchod. PRIMARK je velice oblíbený u žen, ale taky u mužů. Přece jenom se zde nakupuje za skutečně výhodné ceny. Jistě, najdete zde ceny stejné jako u nás v Česku, ale taky zde najdete velice výhodné ceny, které jsou u tak hezkého oblečení, že vás koupě ani nemrzí. Nejvýhodněji zde koupíte kabelky a právě i lodičky, které jsou zde skutečně krásné. Ceny lodiček se zde v přepočtu nepohybují kolem osmi set korun, ale kolem tří set až čtyř set korun, což se za takové krásy vyplatí dát. Kromě lodiček je zde samozřejmě na prodej i jiná obuv, pro kterou se vyplatí zhřešit.

• EBAY, ALIEXPRESS, WISH

A taky určitě znáte internetové obchody, které dovážejí zboží z Číny. Právě takové obchody jsou dneska šíleně populární. Najdete zde všechno za směšně nízké ceny, dokonce i obuv. Jistě, musíte si dávat pozor na to, jak velké je poštovné, ale ani poštovné by vás rozhodně nemělo zastrašit a od koupi odehnat. U koupi z těchto obchodů si dejte pozor na to, aby vám seděla velikost. Velikost totiž neodpovídá našim velikostem, proto je třeba změřit stélku.

You may also like...