kardigan

Kardigany ke kotníkům budou „in“ i během podzimu!

I když by se dalo říct, že léto a podzim jsou naprosto jiná roční období, přesto některé módní kousky přetrvají z jednoho, z toho teplejšího, ročního období do toho chladnějšího. Kupodivu se jedná o kousek, který jsme v létě nosili jenom za chladnějších deštivých dní (a že jich bylo dost!). Díky jeho oblíbenosti se však přesunul i do podzimní módy a konečně se začal vyrábět v mnohem větším množství! Doposud jsme ho v obchodech takřka nemohli ani najít, což byla opravdu škoda. Dnes o něj ale není nouze, proto pokud ho ještě nemáte, zamiřte do nejbližšího obchodu s oblečením a kupte si ho!

Řeč je o unikátním kardiganu, což je svetřík, který všichni moc dobře znají. Jedná se o svetřík, který nemá zapínání. Dnes je však moderní hlavně v delší podobě, nikoliv v té krátké, jak ho všichni vrytý v paměti. A dnes je moderní nejen u žen, jak tomu bylo třeba do letošního jara, ale také se s ním můžou (tedy doslova už musí) ukazovat i pánové, protože přesně tento dlouhý kardigan obohacen ještě o kapuci je naprosto stylový i v pánském světě!

K čemu ho nosit?

Tento svetřík se dá kombinovat opravdu ke všemu, ale je nejlepší v kombinaci zejména s ležérním stylem, protože je opravdu nadmíru pohodlný. Nejlépe tak uděláte, pokud si ho zkombinujete s oblíbenými pohodlnými džíny, které máte opravdu kvalitní, protože jinak jsou ve většině případů nepohodlné. Dále si k němu dejte klasické obyčejné tričko – nemusí být ani nijak barevné či vzorované – stačí jednobarevné kousky. Na nohy nazujte oblíbené tenisky nebo chelsea boty, které jsou opravdu skvělé! Hlavně do nich nenateče v období dešťů! Mimo to celý look dokonale dokončíte tím, že si na záda hodíte drobný, leč stylový batůžek. Doplnit můžete outfit i o velký šál z jemného materiálu.

Pánové to mají trochu jednodušší, protože kapuce, která je u většiny kardiganů, je opravdu stylová sama o sobě. Ti tedy kombinují kardigan jen s džíny, teniskami a s jednobarevným tričkem.

You may also like...