Bundy se vrací na scénu. Jaké stylově ochrání před chladem?

Bundy se vrací na scénu. Jaké stylově ochrání před chladem?

Zatím jsou chladné jen večery, ale zanedlouho budou chladné i celé dny a my budeme opět donuceni vytáhnout bundy ze svých skříní, které po dlouhé měsíce nemusely vytáhnout paty z domácností. Stejně jako v uplynulých letech, i nyní najdeme skvělé bundičky na pultech obchodů, z nichž řadu chcete mít ve své sbírce. Abyste letos na podzim během chladnějších dní okouzlili, máme pro vás několik tipů na bundy, díky kterým se za vámi lidé otočí.  

Džínové bundy se stále nosí 

Skvělé je, že džínové bundy se stále nosí. Na trh se dostaly před pár lety, od té doby si každý rok jen utužují svou pozici na trhu. V současné době je koupíte ve skvělé khaki barvě nebo i v jiných barevných odstínech, mnozí však nedají dopustit na klasickou modrou džínovinu.  

Výhodou džínových bundiček je hlavně to, že se dají kombinovat jak s kalhotami, tak se sukněmi nebo šaty. Navíc je můžete sehnat s kožešinkou uvnitř, tudíž vás dokonale zahřejí i během pozdních podzimních měsíců.  

Bundy županových střihů 

Určitě jste se s těmito typy bund už setkali. Jedná se spíše o kabátky, které jsou obvykle dlouhé do půli stehen a mají zavazování v pase. Některé jsou vyrobené z lehké látky, jiné z pohodlnějšího a pevnějšího materiálu. Jedná se o kabáty županového střihu, které jsou však velmi stylové a budete se v nich cítit opravdu skvěle. Hezky se hodí k šatům, ale ochrání vás před chladem i ve chvíli, kdy na sobě budete mít i kalhoty.  

Klasické bombery nestárnou 

Co nestárne, jsou rozhodně klasické bomber bundy, které jsou k dostání opět v ohromném množství. Je jen na vás, jestli sáhnete po jemném perleťově růžovém odstínu nebo jestli raději zvolíte bundy tmavě modré či v bordó barvě. Jedná se spíše o ležérní kousek, kombinujte proto s džíny nebo s tričkovými šaty, které doplníte o tenisky a punčocháče. 

You may also like...