Spodní prádlo

Je zdravé nosit tanga? A další odpovědi na otázky, na které se bojíme zeptat

Spodní prádlo je něco, co se označuje za poměrně choulostivé téma. Pokud patříte k lidem, kteří neradi za spodní prádlo utrácí, je třeba si uvědomit, že to také patří k životu, i když se mnohdy za své spodní prádlo stydíme. Je nutné ho kupovat častěji než jiné oblečení, i když je nám koupě spodního prádla dosti nepříjemná. Mnoho lidí si při výběru spodního prádla klade několik otázek, které však zůstávají bez odpovědi, protože se na dané otázky bojíme zeptat. Je to velká škoda, většinou dokonce umíráme, aniž bychom věděli odpovědi na otázky, které pro nás celý život byly záhadou. Jednou takovou otázkou například je, jestli je zdravé nosit tanga. To však je jen jedna z mnoha nezodpovězených otázek týkajících se spodního prádla, na které si nyní najdeme odpovědi.

Je zdravé nosit tanga?

Nejdříve se pozastavme nad tou nejčastěji pokládanou otázkou, a sice jestli je zdravé nosit tanga či nikoli. Tanga se stala poměrně oblíbená, protože nejdou vidět. Někdy se stává, že když máme upnutou sukni nebo kalhoty, spodní prádlo vyčnívá či jdou vidět alespoň lemy. Tanga jsou takřka neviditelná. Mnozí lidé je však nenosí, a to především proto, že si myslí, že jsou nebezpečná. Otázkou je, jestli to tak skutečně je či nikoli.

Podle odborníků nosit tanga nevadí. Neměly by je nosit ženy, které trpí na infekce nebo jiné gynekologické potíže. Stejně tak by se neměly nosit tehdy, kdy sportujeme nebo děláme jinou fyzickou námahu, při níž se zapotíme.

Mohu kalhotky nosit donekonečna?

Jelikož jsou kalhotky něco, co neradi nakupujeme, mnohé lidi zajímá, jestli je můžeme nosit donekonečna či nikoli. Odpověď je však naprosto prostá. Nosíme je do té doby, dokud v nich nejsou díry, dokud nám sednou a nerozpadají se při běžném nošení. Je to tedy jako s běžným oblečením. To také vyhazujeme ve chvíli, kdy je nenositelné.

You may also like...