Zimní trendy jasně a stručně: s čím v zimě vyrukovat?

Zimní trendy jasně a stručně: s čím v zimě vyrukovat?

Přemýšlíte nad tím, jak budou vypadat vaše zimní outfity? Začínáte si pořizovat skvělé kousky, se kterými chcete nadcházejícím ročním období zaujmout jak dámskou, tak mužskou populaci? Zimní trendy jsou letos trochu jiné než ty předcházející. Na rozdíl od minulého a předminulého roku se bude sázet na výraznější, barevnější odstíny, neutralita se přesouvá do ústraní. Stejně tak letos v zimě budete moct vsadit na řadu materiálů, které s sebou můžete různě kombinovat. Jinými slovy – letos máte poměrně volnou ruku. Takže jak toho využijete? 

Beránka si pořiďte do skříně 

I když podle módních stylistů bude letošní zima hlavně o kabátech dlouhého střihu, ve skutečnosti bude ještě o jednom velmi výrazném prvku, a to o beráncích. Pokud potřebujete vyvážit outfit, pokud chcete malinko rozbít eleganci, která se letos do popředí během zimy dostane, místo dlouhého volného kabátu zvolte spíše beránkovou bundu nebo kabát. Tento trend hlásí po letech velký comeback a slibuje vám, že rozhodně nebudete mrznout. 

Pokud jste se domnívali, že ho lze zkombinovat jenom s džíny, spletli jste se. Hezky vypadá i ke kozačkám a šatům čili může tvořit třeba look na plánovanou večeři. 

Hlavně pohodlně 

I letošní zimu ještě trochu políbí koronavirová krize a to, že jsme si velkou měrou zvykli na pohodlí. Proto i v nadcházejícím ročním období budeme sázet na to, aby komfort byl tím, co bude v outfitu dominovat.  

Huňaté, teplé a pohodlné kabáty (takzvané teddy kabáty) tak nesmí chybět ve vašem šatníku stejně tak ani tepláky, které se nebojte zkombinovat s vysokými botami a vytáhnout třeba na vánoční trhy. 

Funky hravost 

Co se kromě toho také dostává do popředí je takzvaná funky radost. Zkrátka a dobře modely rovně střižené, vzorované modely – to půjde letos v zimě na dračku. Pokud se však rozhodnete vsadit na nějaký výraznější motiv, pamatujte na jedno – jedna opičárna stačí, jak říká jedna známá stylistka. Víc výrazných prvků do outfitu nepřidávejte. 

You may also like...