Trendy barvy letošního roku. Hlavní roli bude hrát výraznost

Trendy barvy letošního roku. Hlavní roli bude hrát výraznost

Když se jeden rok překlenul v druhý, najednou bylo k dispozici mnoho nejrůznějších trendů, které doposud nebyly k vidění. Kromě nových trendů do světa módy přišly i nové barvy, které letos budou in. Pro každý rok jsou trendy jiné barvy, zatímco pro loňský rok byly moderními barvami hlavně hnědá a hořčicově žlutá, pro letošní rok budou moderní především výraznější odstíny, což není nic pro milovníky neutrality. Nebo si trumfnete na trochu extravagance? 

Ostře růžová je barva letošního roku  

Jak již bylo zmíněno, výrazné odstíny budou to, co se letos bude nosit. Abychom však byli konkrétní, musíme zmínit ostře růžovou barvu, která vypadá dobře hlavně na brunetách, ale ani méně výraznější blondýnky nemusí truchlit. I ty si mohou obléknout ostře růžovou barvičku, která jim bude opravdu velice slušet. Jedná se totiž o romantický odstín, který je sice křiklavý, přesto zajímavý.  

Mandarinky jsou v módě 

Sezona mandarinek je sice pomalu za námi, to však neznamená, že se s nimi musíme rozloučit úplně. Můžete si je ponechat například v šatníku. Co třeba zařadit do svého šatníku oranžově zbarvené sako? Které bude sice výrazné svou barvou, ale za to bude velice elegantní. Nebojte se takového extravagantního, leč moderního odstínu, ve kterém rozhodně vyniknete, ať už jste snědší pleti nebo patříte k bledulkám.  

Tělové odstíny pro skromnější jedince 

Abychom však nemluvili jenom o výraznosti, která bude letos opravdu in, zmiňme si také kousky, které jsou populárnější především před těmi, kteří extravaganci v módě zrovna nemají. In jsou totiž i tělové odstíny, které jdou ruku v ruce například s tělovou barvičkou nebo s meruňkovým zbarvením. Pokud se tohoto odstínu nebojíte, pak budete vypadat opravdu velice elegantně. Nevěříte? Vyzkoušejte si vzít třeba krásný hnědě zbarvený kostýmek, který s tělovým topem zkombinujete hravě a ihned. 

You may also like...