Nechte se inspirovat radami žen

Pánové, nechte se inspirovat. Víte, v čem jste podle žen nejvíce sexy?

Pánové by rozhodně měli dbát na to, co nosí, co si oblékají, v čem se prezentují. Je všeobecně známo, že šaty dělají člověka a právě šaty se podílí na prvním dojmu. Pokud jsou pánové oblečeni do roztrhaného trička a šortek, které absolutně neladí s obuví, ženy si o nich nepěstují dobré mínění, ale spíše jimi opovrhují. Když je však muž oblečen stylově, hned o něj jeví zájem. Pokud jste pánové single nebo pokud chcete potěšit svou přítelkyni, nechte se inspirovat našimi tipy. Ty vám totiž prozradí, v čem jste podle žen nejvíce sexy.

Stejně jako pánové hodnotí vzhled žen, ženy hodnotí vzhled mužů. A na vzhledu se výrazně podílí i to, co mají pánové na sobě. Jak již bylo zmíněno, okouzlit ženu můžete snadno, pokud se necháte inspirovat tipy a radami, v nichž je obsaženo to, co ženy na mužích preferují.

Černobílá kombinace nikdy nezestárne

Jestli jste milovníkem pohodlí a nerad nosíte elegantní věci, vsaďte na nadčasovou černobílou kombinaci. V současné době se na ni zapomíná, protože to všude hraje všemi barvami, je to však velká škoda. Černobílá kombinace je nestárnoucí a zaručuje vždy úspěch.

Ideální je, když si pánové obléknou tričko, které je vzadu delší, k tomu roztrhané kalhoty, pohodlné tenisky a na krk dají nějaký řetízek případně odznak. A stylový vzhled je na světě.

Muže v kšiltovkách ženy milují

Ke svému každodennímu looku zapojte kšiltovku. Nezáleží na tom, jestli ji budete nosit tak, jak se nosit má, nebo jestli ji dáte obráceně, v obou případech vykouzlíte stylový look, za kterým se ženy budou otáčet. Muže v kšiltovkách (a v kloboucích) ženy totiž milují.

Džínové košile jsou sexy

Ještě žádný muž nebyl odmítnut v košili, zejména pokud má na sobě džínovou košili vyhrnutou až k loktům, je doslova neodolatelný. K tomu jen hodinky a náramek a skvělý look je na světě.

You may also like...