Sháníte spodní prádlo? Podpořte české značky

Sháníte spodní prádlo? Podpořte české značky

Každá žena ví, že najít padnoucí a vyhovující spodní prádlo není zrovna nic snadného. I proto se výběrem spodního prádla tráví tolik času. Pokud patříte k ženám, které si chtějí vybrat opravdu velice vkusné spodní prádlo, doporučujeme sáhnout spíše po českých značkách než po těch zahraničních. Důvodem toho je nejen kvalita, ale také podpora tuzemských výrobců, kteří nejen nad šitím, ale také nad vývojem a návrhem tráví doslova své mládí. Jaké značce dáte přednost vy? 

Možná si říkáte, že tolik českých značek zabývajících se spodním prádlem ani není. Jenže to je omyl. Takových značek je celá řada. Zmiňme si alespoň některé, které stojí za to podpořit a koupit si unikátní kousek, ve kterém bude každé ženě příjemně.  

Reparáda 

Znáte značku spodního prádla jménem Reparáda? Možná ji neznáte díky spodnímu prádlu, ale díky jinému oblečení, na jejichž výrobu se značka zaměřuje. Značka Reparáda vás zaujme především svým vintage stylem. Tento styl je aktuálně velmi moderní, i když je pravdou, že se nelíbí každému.  

Co vás na značce zaujme, tak jsou především motivy a také příjemné materiály, ze kterých se nejen spodní prádlo, ale také zmíněné oblečení vyrábí.  

El.Ka 

Za další českou značkou zaměřující se na spodní prádlo stojí tentokrát muž. Mluvíme o značce El.Ka, která se zaměřuje především na trenýrky. Ty však už dávno nejsou záležitostí jenom mužů, ale také i žen. Značka se zabývá výrobou velice pohodlných trenýrek nejrůznějších barev a motivů, které se dnes vyrábí jak v dámském, tak v pánském i dětském provedení. Celá rodina se tak díky tomuto spodnímu prádlu může skvěle sladit a udělat si třeba fotku na sociální sítě. Ostatně pokud sem tam sjedete novinky na sociálních sítích, narazíte na celou řadu fotografií s trenkami této značky.  

You may also like...