Košile a košilový střih dominují letošnímu létu

Košile a košilový střih dominují letošnímu létu

Košilový střih je na trhu už nějaký ten pátek a setkáváme se s ním prakticky denně. Je to trend, který si ženy zamilovaly, a to především díky kombinaci pohodlí a také elegance. Pokud patříte k lidem, kteří taktéž milují košile a košilový střih jako takový, pak vás potěšíme. Právě tento střih a tento trende dominuje letošnímu létu. V souvislosti s tímto zjištěním se nabízí otázka – máte už ve svém šatníku košile nebo košilové šaty či cokoli, co se košilového střihu týče? 

Sezonní klasika – tak by asi většina lidí popsala košilové šaty, které oblékáme časně z jara a nosíme až do druhé půlky podzimu. Dopustit na ně nedáme ani letos. Jsou totiž nejen pořádně stylové, ale především umí ženě pořádně zalichotit. Ostatně nejen v tom se skrývá jejich výhoda.  

V současné době, jelikož jsou košile, košilové šaty a obecně košilový střih trendy, najdeme na trhu celou řadu těchto kousků. Zatímco některé jsou možná až extravagantní, jiné jsou střídmější. Podívejme se na několik z nich, kvůli kterým se vyplatí v obchodech utratit.  

Minimalistické šaty jsou hitem 

Za zmínku stojí především košilové šaty, které jsou minimalistického střihu. Jejich design je tedy střídmý, šaty obecně jsou poměrně nenápadné a sluší prakticky každé ženě, která se je rozhodne obléknout. Pokud nejste milovníky extravagance a máte radši klasiku v podobě konzervativních střihů, minimalistickým košilovým šatům přijdete ihned na chuť.  

Košilové šaty z denimu 

Dnes sice víme, že košilové šaty nejsou jenom z denimu, ale že se dnes vyrábí i z mnoha jiných materiálů. Pravdou ale je, že košilové šaty z denimu patří ke klasikám, na které řada žen nedá dopustit. Džínové šaty jsou navíc kouskem, který tvoří základ šatníku. Je to hit, který se zařadil k těm nestárnoucím.  

Dlouhé se šněrováním v pase 

Nepyšníte se zrovna krásnou a hubenou postavou? Chcete spíše košilovými šaty zamaskovat plnější tvary? Vyplatí se investovat spíše do dlouhých šatů, které budou mít šněrování v pase. Takové šaty jsou rafinované, přesto krásně stylové a každá žena se v nich cítí sebevědomě.  

You may also like...