Šaty se nosí nejen v létě. Jaké si pořídit ještě letos do svého šatníku?

Šaty se nosí nejen v létě. Jaké si pořídit ještě letos do svého šatníku?

Když chce žena vypadat žensky, sáhne automaticky po šatech. Je to kousek oblečení, který si například pánové na sebe obléknout nemohou. I proto po šatech ženy sahají, když s nimi jdou na rande nebo na schůzku. Každá žena by tak ve svém šatníku měla mít šaty, které jí nejen lichotí, ale které jsou také posledním výkřikem módy. A i když se nyní může móda jevit jako velice zmatená, pravdou je, že existuje několik poznávacích prvků skutečně módních trendů.  

Když šaty, tak se stojáčkem 

Nabídka v obchodních domech je nyní velice pestrá a jen ten, kdo se neorientuje ve světě módy sáhne po nemoderním kousku. Proto si pojďme prozradit, co moderní šaty vystihuje.  

Pokud chcete investovat do nových šatů, měli byste investovat do šatů se stojáčkem. To je totiž jeden aspekt skutečně moderních kousků. Je sice pravdou, že stojáček je zároveň jedním z nejvýraznějších prvků, jaký šaty mohou vlastně mít, na druhou stranu díky němu vypadají šaty opravdu elegantně a velice zajímavě. Zejména, když se k takovým šatům přidají i kožené doplňky – to je pak outfit strašně sexy.  

Když šaty, tak s výraznými límci 

Za zmínku stojí také výrazné límce, které se taktéž staly součástí moderních šatů. Pokud patříte k lidem, kteří si chtějí koupit opravdu moderní šaty sáhněte po šatech s límcem, i když vám to možná připadá trochu retro. Retro je zkrátka to, co se aktuálně nosí. Pokud navíc budou mít šaty manžetové knoflíčky, pak jsou šaty jasnou volbou a musíte je mít ve svém šatníku.  

Když šaty, tak ty, co se třpytí 

I když to zatím vypadalo, že se nosí jenom retro kousky, není tomu úplně tak. Vybrat si do svého šatníku totiž můžete i takové kousky, co se třpytí. Právě flitry, třpyt a lesk je to, co je letos opět v módě. I když to možná může působit až kýčovitě, na večírcích v takové třpytivé róbě bezesporu okouzlíte.  

You may also like...