Zimní oblečení

Důležité módní kousky v zimě

Zima je období, na které se těšili hlavně milovníci zimních sportů. V tomto období vycházíme z domu hlavně kvůli zaměstnání nebo kvůli škole, je třeba mít na paměti, že existují věci, bez kterých se v zimě neobejdeme.

Zima se každým rokem nese ve velice chladném duchu, proto je nutné se dobře obléknout, abychom nenachladli. Tady je seznam věcí, které si vždy musíme obléknout.

Čepice

Pokrývka hlavy je v zimě samozřejmostí. Bez ní bychom skutečně neměli vůbec vyrazit z domu. Pokud bychom chtěli mít pokrývku hlavy dle módních trendů, je třeba si vzít pletenou čepici s bambulí. Bez bambule letos nevycházejte z domu.

Obecně bambule nejsou moderní jenom na čepici, ale taky na šálách či na mikinách nebo svetrech. Bambule skutečně vládnou letošní zimě! A pokud je ještě nemáte, můžete si je lehce vyrobit doma. Návodů na internetu na to, jak se vyrábí bambule, je habaděj.

Šála

Šála patří k čepici jako zadek na hrnec. Bez šály by nám umrznul krk a chytili bychom tak pořádnou angínu. Letos je moderní huňatá šála, která je károvaná. Na barvě už pak nezáleží. Důležité je, abychom se do ní perfektně zachumlali.

Teplé boty

Bez teplé obuvi bychom byli nemocní hned! Někteří teenageři bohužel sázejí na to, že zimu přečkají v botaskách, ale cesta do školy v takové obuvi je jenom sebevražedná výprava. Pokud nevíte, jakou teplou obuv se letos vyplatí mít, vsaďte rozhodně na farmářky. Ty byly během podzimu dosti neoblíbené, ale v teplé podobě jsou vážně stylové! Najdete je snad v každém obchodu s obuví.

Rukavice

Rukavice jsou často neoblíbené, a to z jednoho jediného důvodu – když je máme na rukou, nemůžeme být online. S mnohými rukavicemi nefunguje dotyk na mobilním telefonu a to je pro nás nepřípustné. Naštěstí dneska existují takové rukavice, které jsou speciálně upravené na to, abychom i s nimi mohli telefon ovládat.

You may also like...