barvy letošní zimy

Barvy, které letošní zimu opravdu frčí

Móda udává nejen nejnovější trendy v oblečení, ale také v barvě. Každá sezona má svou specifickou barvu, která je dané období upřednostněna před jinými jen proto, že je holt v kurzu. Vybrat či vysledovat tu pravou barvu například letošní zimy je ale velmi těžké. Letošní zimní měsíce se prostřídala snad tuna barevných kombinací! Přesto jsou tu některé, které vyčnívaly o něco více. Jaké že to barvy jsou?

1. Jednoznačně bordó

Bordó barva se pro letošní (nejen) zimní sezona stala něčím famózním. Oblíbily si ji takřka všechny generace populace. Své „ano“ pro tuto barvu vyslovily svými outfity, které se opravdu tímto odstínem jen pyšnily.

Bordó nejvíce prospěla kabátům, i přesto, že jsou velmi špatně k sehnání. Většinou jsou totiž hned vyprodané, tudíž je nemůžeme často sehnat ani v těch obchodech, ve kterých stoprocentně byly. Pokud se jednalo o kabát rovného střihu, není se čemu divit, že byly dávno pryč.

Tento odstín také vede u šatů, a to jak krátkých, tak dlouhých. Stejné favority na vítězství představují i lodičky či kabelky. Dokonce i šály jsou velmi vkusnou alternativou.

2. Hořčicově žlutá je také jasným favoritem

Především se s touto barvou setkáme u farmářek. Tyto boty jsou nyní vážně v kurzu, proto se nemůžeme divit ani popularitě této barvy. Navíc je odstín žluté skvělý i u kabátů či klobouků. Často v obchodech nalezneme i halenky podobné barvy. I ty bývají skvělým kouskem v šatníku každé ženy.

3. Vojensky zelená je taktéž letos „in“

Zejména u oblíbených parek se setkáme s tímto odstínem zelené. Jedná se o super kousky do šatníku, pokud jsou vlastníkem této barvy. V současné době se rozeběhla koupě i vojensky zelených džínů a košilí. Pokud to nebudete kombinovat dohromady, budete velmi trendy. Samozřejmě nebudete vypadat jako voják, to ne, ale slušet vám bude jednoznačně.

You may also like...