Oblékáme se vkusně a stylově do práce či školy

Oblékáme se vkusně a stylově do práce či školy

Máte občas problém vybírat si každý den oblečení a přemýšlet, jestli se to hodí do práce, školy a na schůzku nebo ne? Patříte mezi ty, kteří denně stojí hodiny před zrcadlem a zvažují, jestli se vybraný look hodí nebo nehodí? Pokud ano, je načase se zaměřit na to, co se do školy a práce hodí nebo nehodí si obléknout. Níže vám poradíme, jak se s každodenním oblékáním, které je zároveň každodenní rutinou, poprat tak, abychom byli styloví a zároveň abychom se cítili dobře. 

Pozor na výstřihy 

Tento bod je hlavně pro ženy s větším poprsím, ale i ženy s malými prsy by se měly doporučení držet. Menší výstřih není nic špatného, ale výstřih hluboký tak, že málem končí někde na břiše se na denní nošení nehodí. Dávejte si na to pozor, muži to mohou často špatně pochopit. 

Tepláky a legíny jsou ve společnosti tabu 

Do práce (nebo školy…) určitě ne! Tepláky jsou na doma, nejsou moc hezké a jsou velice neformální. Často na ně není hezký pohled a to samé platí o legínách, které se hodí na cvičení a na povalování se doma. Jsou taktéž nevkusné, průhledné, odhalující a mají samá negativa. Pokud si však vezmete dlouhé šatové tričko do půlky stehen s nějakým pěkným páskem, případně tuniku, a v silonkách je vám zima, legíny jsou v pořádku. 

Jak je to se sukněmi a šaty? 

Naopak druh oblečení, který je více než vhodný, zvlášť, pokud máte v práci stanovený dress code. Budete vypadat hodně žensky, bude vám to slušet, budete se cítit dobře a máte z toho samé benefity. Nevolte příliš krátké šaty či sukně délkově do půli stehen, vhodnější jsou šaty délkově pod kolena. 

Saka blejzry jako skvělá volba 

Pokud jste občas i na pánský styl, milujete kalhoty, určitě vám doma nesmí chybět sako nebo blejzr. Ke krásným halenkám či košilím budete vypadat jako podnikatelka nebo jiná respektovaná a vážená žena. 

Jednoduše kombinovatelné kousky 

Shrňme to do jedné skupiny, černá trička, bílá trička, džíny, černé menší podpatky… všechno v práci nebo ve škole dobře využijete. Ráno jen popadnete a půjdete. 

You may also like...