Jak nosit indiánské vzory

Jak nosit indiánské vzory

Víte, co je nyní moderní a co je nyní stylové? Je toho kupodivu hodně, ostatně vypíchnout musíme zejména vzory, které se sice nosily i vloni, ale vloni se nosily trochu jiné vzory, než jaké se nosí nyní. Pokud vám smíme poradit, zaměřte se letos na puntíky, což je takový retro vzor, který si zamilujete na první pohled. Bohužel jeho kombinace není nic snadného, ale ostřílení si i s tímto vzorem poradí. Kromě toho doporučujeme nosit indiánské vzory, které jsou pro letošek ten nejmodernější vzor.

Vzory – to je něco, co se každý bojí nosit, jelikož to neumí zkombinovat. Není však nic stylovějšího než právě vzory. Nebojte se je nosit, když si nevíte rady, zkombinujte je s jednobarevným kouskem. S tím nikdy nic nepokazíte, tím si buďte jistí.

Jak již bylo zmíněno, letos jsou stylové zejména puntíky, ale kromě toho také indiánské vzory. Kde takové vzory najdete a i zde se vyplatí kombinace s jednobarevným kouskem?

S čím indiánské vzory kombinovat?

Přemýšleli jste nad tím, s čím kombinovat indiánské vzory? Nemusíte nad tím přemýšlet přímo v obchodě, vždy po indiánském vzoru sáhněte. I zde totiž platí, že je můžete kombinovat s jednobarevnými kousky, kterých rozhodně máte doma víc než dost – nebo se mýlíme?

V případě svetru s indiánským motivem neváhejte a vezměte si jednobarevné džíny a jednobarevný top. V případě šatů s indiánským vzorem sáhněte po kozačkách nad kolena a jednobarevné, nevýrazné kabelce.

Kde všude indiánské vzory najdete?

Nejvíce se s tímto vzorem setkáte konkrétně na svetrech. Svetry ale nejsou jediní nositelé tohoto vzoru. Kromě svetrů doporučujeme investovat také do šatů s tímto motivem, které jsou sice spíše pro odvážné, ale na druhou stranu v nich budete doslova nepřehlédnutelní.

I čelenky se dnes najdou v indiánském motivu, což je skvělé – čelenky jsou dnes nepostradatelný doplněk v každé dámské sbírce.

You may also like...