černé silonky

S černými silonkami za chladnými dny

Máme tu konec ledna, což svědčí pouze o jedné věci – po krátkém lednu konečně přijde očekávané jaro s vyššími teplotami. Letošní zimu si opravdu užili pouze milovníci zimních sportů, děti a ti, kteří odjeli na dovolenou do teplých krajů. Ostatní z nás neradi vstávali do práce, protože teploměr ukazoval až přehnaně nízké minusové teploty. Často dosahovaly až mínus dvaceti stupňů Celsia. Holt – zima si přinesla své. Proto se není ani čemu divit, že se lidé těší na jarní dny, kdy slunce konečně ukáže své paprsky světu, a my budeme moci nosit oblíbené outfity, které jsme v zimě museli dát k dlouhému spánku. Pomalu, ale jistě se blíží den, kdy je opět probudíme.

Mezi nejoblíbenější kousky oblečení každé ženy patří šaty. Na ty je i na jaře stále zima. Proto existují zázračné výrobky – silonky. Alespoň ty nás malinko ochrání před sychravým počasím. Samozřejmě je musíme vkusně zkombinovat s botami.

V poslední době se staly velmi populární převážně černé silonky nebo jejich silnější verze (ovšem ne tak silná, aby se jednalo o punčocháče). Ty totiž skvěle doplní jakýkoliv druh šatů, a to nejen v tmavších odstínech. Pokud k nim připojíte ne moc teplé kozačky nad kolena, které se v poslední době staly také značně „in“, váš look bude neuvěřitelně stylový. Pokud jste vlastníky klobouku a kabátu rovného střihu – nebojte se i tyto dva kousky doplnit k outfitu.

Černé silonky navíc dominují i společenských kraťasům do pasu. Jistě jste se s nimi setkali v obchodech, jako je New Yorker. Převážně během května jsou na pultech k dostání. Mimo tyto kraťasy můžete silonky zkombinovat i se sukní a černými lodičkami. Vyhněte se ovšem lodičkám lesklého vzhledu. Tato kombinace potom spolu zrovna dvakrát nehraje.

Ať už ale jdete na jakoukoli akci – do kina, na rande či na večeři – tento outfit doplněný černými silonkami nikdy nebude krokem vedle.

You may also like...