Ženy nakupují. Jakým konkrétním kouskům nyní podléhají?

Ženy nakupují. Jakým konkrétním kouskům nyní podléhají?

Nejedna žena miluje nakupování. Obvykle se chodí nakupovat zrovna po výplatě, jiné si však peníze spoří a posléze chodí nakupovat, v obchodech však utratí všechny své úspory. Zejména muži se ptají, jak je to možné, za to ceny utrácí? A na tu odpověď přinášíme odpověď.  

Obecně lze říct, že ženy utrácí za aktuální módní hity, ale málokterý muž ví, co se zrovna nosí a co je takzvaně “in”. Módní hity se však dnes a denně mění, pojďme si proto říct, za jaké konkrétní módní trendy ženy utrácí nyní. 

Puntíkovým kouskům se neodolá 

Čemu ženy nepodlehnou? Nejsou to pánové v přitažlivém spodním prádle, ale jsou to naopak puntíkové kousky. Puntíky jako takové jsou retro vzor, který je však považován za takzvaný comeback. Puntíkové kousky vás tak vrátí do svých mladistvých let, pokud už vám dávno není dvacet let.  

Mezi oblíbené puntíkové kousky patří sukně a šaty, které se často berou na různé retro party. Kromě toho se kupují puntíkové košile nebo kalhoty cigaretového vzoru s miniaturními puntíky. A v létě se začne utrácet i za puntíkované plavky, jelikož právě takové budou in.  

Šatník plný béžové barvy 

Pokud vás zajímá, za co ženy aktuálně nejvíce utrácí, otevřete jejich šatník. Objevíte totiž jen kousky béžové barvy, které jsou velmi žádané a neustále vykupované na trhu. Už na konci loňského roku se vědělo, že béžová barva bude hitem letošního roku, ale nikdo nepředpokládal, že o kousky v této barvě bude takový zájem, jaký je nyní.  

Nejčastěji se v této barvě kupují kalhoty a kardigany, kromě toho také svetříky a mimo jiné i barety a takzvané kapitánky. 

Boty s geometrickým podpatkem 

Musíme také zmínit boty s geometrickým podpatkem, za které se nyní také hojně utrácí, a to jen proto, že je to zkrátka hit v módním světě. Prozkoumejte botníky vašich žen a přesvědčte se sami. 

You may also like...