Podzimní pláště jako univerzální do sychravého počasí, přesto šik

Podzimní pláště jako univerzální do sychravého počasí, přesto šik

Na mušku si dnes vezmeme pláště všech druhů. Mnozí z nás si vybaví pláštěnku, kterou nám naše maminky dávaly na sebe ven, když pršelo. Jenže podzimní pláště jsou jiné, nepleťte si pojmy s dojmy a připravte si nový šatník, který bude na podzim zahrnovat i jeden z těchto plášťů. Letošní sezónu jsou obzvláště v originálních střizích a trendy barvičkách. 

Nepřízeň počasí vás v plášti nepřekvapí 

Buďte připravena na podzim v plné parádě a v plášti, který vám zajistí pohodlí a také fakt, že nebudete příští týden nemocná, když půjdete ven v dešti. Podzim je období, kdy je skutečně sychravo a je potřeba naše tělo chránit. Pláště perfektně plní svůj účel, a navíc jsou velmi atraktivní. Variant je celá řada. Váš výběr závisí jistě na materiálu. Lepší jsou pláště z odolnějších materiálů, kde významnou úlohu hraje kůže. Ač je vyšší svou pořizovací cenou, nepromokne a pyšní se dlouhou životností. V teplejších dnech se šiknou bavlněné nebo polyesterové pláště. K dispozici jsou dokonce i pláště vlněné či kožešinové. Délku si určete podle sebe. Budou se totiž nosit, jak delší, tak kratší. Nezbytným doplňkem pro vás bude pásek, který podtrhne váš osobitý styl. 

Je tu jeden malý háček, nemá rukávy 

Top, který zvolíte pod plášť, by měl být tedy teplý, aby vás příjemně zahřál. Pokud si chcete na sebe vzít pod svůj pláštík šaty nebo sukni, jejich lem by neměl přesahovat délku pláště. 

Elegance s praktičností 

Černá barva spojuje oba požadavky. Exkluzivní plášť v černé barvě čistého střihu se zdobením na ramenou, je podtrhne. Ovšem ani hnědá barva by vás neměla nechat chladnými. Zrovna tak pudrová, antracitová, šedá, vínová, khaki, petrolejová, atd. Opět hrají prim kožešinové límečky nebo zdobení na ramenou, které dá všanc vaší kráse a dobré podzimní náladě. Jednoduchost a kontura jednobarevných plášťů je oživena, přičemž si je můžete dovolit i v károvaném nebo zvířecím vzoru. 

You may also like...